Очільник області відзначів травневі успіхи сумських скороходів!

8 червня голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко зустрівся з сумськими переможцями та призерами травневих змагань світового та європейського рівнів. Очільник області вручив спортсменам та їх тренерам почесні грамоти та подяки. Були серед них і легкоатлети, які принесли Сумщині та Україні звитяги на Європейському рівні.

Так, Ігор ГЛАВАН став срібним призером 12-го розіграшу Кубка Європи зі спортивної ходьби на 50 км, а в складі збірної України у командному заліку став переможцем Кубка. До речі, українці вперше стали володарями Кубка Європи. У жінок на дистанції 20 км Інна КАШИНА стала четвертою, встановивши новий рекорд області – 1:30.11 год.

Зазначемо, що Ігор та Інна за результатами їх виступів на Кубку Європи вже виконали умови відбору і включені до складу збірної команди для участі в чемпіонаті світу з легкої атлетики, який відбудеться з 04 до 13 серпня у Лондоні.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо вдалої підготовки та успішних виступів на головних змаганнях літнього сезону!

IMG_3405

IMG_3429

IMG_3434