Норматив Інни Кашиної та чотири перемоги сумських скороходів на чемпіонаті України

24 жовтня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 кілометрів, командний чемпіонат України на дистанції 20 км та ювілейний XXV міжнародний Кубок «Вечірній Івано-Франківськ». Участь у змаганнях взяли 175 атлетів з 12 областей України, а також з Польщі, Литви, Латвії й Угорщини.

Інна ЛОСЕВА (КАШИНА) дебютувала на дистанції 35 кілометрів – і з першої спроби виконала нормативи для участі і в чемпіонаті Європи, і в чемпіонаті світу 2022 року, вона перетнула фінішну лінію четвертою (2:53:33 год).

Сергій СВІТЛИЧНИЙ  першим серед чоловіків подолав дистанцію 20 км – 1:25:56 год.

Єгор ШЕЛЕСТ був найшвидшим на дистанції 35 км серед молоді (чоловіки) – 3:00:18 год.

На дистанції 10 км серед юніорів вкотре поза конкуренцією був Микола РУЩАК (44:37 хв).

На цій дистанції серед юнаків премогу виборов Едурд КРАВЧЕНКО (47:18 хв).

Ознайомитися з усіма результатами змагань можна ТУТ.

Підсумки Чемпіонату Сумської області серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів з кросу !

15 жовтня в урочищі Баси (м. Суми) відбувся Чемпіонат Сумської області серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів з кросу !

Більше 180 учасників з усієї області взяли участь у змаганнях.

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Підсумки легкоатлетичного кросу пам’яті В. Куца

7 жовтня у селі Олексине відбулися змагання із легкоатлетичного кросу пам’яті В. Куца, що відкривають серію змагань за програмою обласної Гімназіади. Ці змагання проводилися у рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнівської молоді «Callenge Fest». До нього долучилися 29 збірних команд школярів міських, селищних та сільських рад з усієї Сумщини, загальною чисельністю – понад 200 учасників, які змагались у двох вікових групах 2004-2005 р.н. та 2006-2008 р.н..

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ        ФОТОЗВІТ

Вітаємо Олега Федоровича Білодіда!

8 жовтня свій День народження святкує Заслужений тренер України,  Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, тренер-викладач обласної ДЮСШ, тренер ДУ Східний ЦОП  Олег Федорович Білодід.

Від імені усієї легкоатлетичної спільноти Сумщини щиро вітаємо Олега Федоровича та бажаємо йому міцного здоров’я, щастя, злагоди, а також сил та натхнення для виховання нових поколінь чемпіонів! 

Вітаємо з Днем народження Раїсу Синявіну!

Сьогодні, 7 жовтня, святкує ювілей майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України Раїса Федорівна Синявіна!

Від імені усієї легкоатлетичної спільноти Сумщини щиро вітаємо Раїсу Федорівну зі святом і бажаємо міцного здоров’я, добробуту, достатку та натхнення для подальшої плідної праці!

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні, 5 жовтня, свій День народження святкує директор “Східного державного центру олімпійської підготовки з легкої атлетики”, віце-президент Федерації легкої атлетики Сумської області, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон Всесвітньої Універсіади 2013 року Віталій КОРЖ.

Федерація легкої атлетики Сумської області щиро вітає Віталія Андрійовича з Днем народження та бажає йому здоров’я, щастя, злагоди, наснаги, а також рекордних спортивних та особистих досягнень!

Зарошуємо до участі в чемпіонаті Сумської області з легкоатлетичного кросу

До уваги спортсменів та тренерів! Запрошуємо до участі у чемпіонаті Сумської області серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів з кросу, який відбудуться  15 жовтня  2021 року в м. Суми ( урочище Баси)

Усю необхідну інформацію можна знайти у Регламенті проведення цих змагань.

РЕГЛАМЕНТ (проєкт)

Вітаємо з Днем народження Михайла Осташевського!

4 жовтня святкує День народження багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України, Європи, світу серед ветеранів, заслужений журналіст України Михайло ОСТАШЕВСЬКИЙ.

Федерація легкої атлетики Сумської області щиро вітає Михайла Леонідовича зі святом та бажає йому міцного здоров’я, благополуччя, а також нових професійних успіхів та здобутків!

Підсумки Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та молодше)

2526 вересня у м. Івано-Франківськ відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та молодше), в якому взяли участь 547 учасників із 25 регіонів України. Сумську область представляли 32 атлети, які вибороли 4 перших, 7 других та 2 третіх місця, набрали 592 очки і посіли третє місце в командному заліку.

Нікіта МАСЛЮК (ОДЮСШ м. Суми, тренер Маслюк О.І.) виборов перемогу в бігові 100м – 11.13с та  посів друге місце у стрибках у довжину – 6.77м;

Максим РОМАНОВ (ДЮСШ м. Охтирка, тренер Мучаров О.М.) переміг в бігові на 400м – 50.68с;

Едуард КРАВЧЕНКО (КЗ ДЮСШ СРР Сум, тренери – Шелест О.П., Шелест Л.Г)  став переможцем спортивній ходьбі на 5000м – 22:42.5h, Вадим ШЕВЧЕНКО (ОДЮСШ, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) у цьому виді показав другий результат22:42.5h;

Діана ГОНЧАРЕНКО (ОДЮСШ м.Суми, тренери – Корж С.О., Білодід О.Ф.) стала другою на дистанції 100 м12,40;

Анжеліка РАЧКОВСЬКА (ОДЮСШ м.Суми, тренер Торяник О.В.) виборола друге місце у бігові на 200м26.04;

Інна РИБАЛКА (ДЮСШ м.Ромни, тренери Савицький М.В, Савицька В.В.) посіла друге місце в бігові на 110м з барєрами15.25;

Олександр ТИТАРЕНКО (ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля, тренер Лазоркін Р.О.) став другим у метанні диска – 49.05;

В естафетному бігові 100м+200м+300м+400м квартет юнаків (Михайло КОВШ, Нікіта МАСЛЮК, Нікіта КОСТЕЦЬКИЙ, Максим РОМАНОВ)  переміг з результатом  2:02.28;

Четвірка дівчат (Іванна ПОЛЕЖАЙ, Анжеліка РАЧКОВСЬКА, Інна РИБАЛКА, Діана ГОНЧАРЕНКО) у цьому виді посіла друге місце2:19.55.

У командному заліку серед 44 ДЮСШ команда ОДЮСШ м.Суми виборола 2-е місце (183 очки), ДЮСШ м. Ромни 10(87 очок), КЗ ДЮСШ СРР Сум16 (72 очки), ДЮСШ м. Охтирка23 (55 очок), ДЮСШ В-Писарівського р-ну40(19 очок).

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Охтирчанка – чемпіонка України з легкоатлетичного чотириборства

21 – 22 вересня у Житомирі відбувся Командний чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та шкіл олімпійського резерву серед юнаків 2008-2009 років народження. Усього у змаганнях взяли участь 100 дівчат і 84 юнаки. Сумщину представляли шість дівчат та три юнаки з Охтирської ДЮСШ та СДЮСШОР В. Голубничого.

Юні атлети змагались у бігові на 60 метрів, стрибках у довжину, метанні м’яча й бігові на 500 метрів (дівчата) та 600 метрів (хлопці).

У підсумку у загальному заліку серед дівчат Марія НЕСТЕРЕНКО (ДЮСШ м. Охтирка, тренер – Мучаров О.М.) набрала 255 очок і виборола  перше місце (60 метрів – 8.76,  стрибки у довжину – 4,79, метання м’яча – 34,63, біг на 500 метрів – 1:24,80).

У командному заліку серед областей Сумська область посіла 7-е місце (1018 очок)

У командному заліку серед ДЮСШ команда ДЮСШ м. Охтирка посіла 9-е місце (506 очок).

У командному заліку серед СДЮСШОР команда СДЮСШОР В. Голубничого посіла 7-е місце (513 очок)

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитися на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.