КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
ЗАХОДІВ ФЕДЕРАЦІЇ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2019 РІК
п/п
|
Назва
|
Дата
|
Місце проведення
|
Учасники
|
Регламент
|
Розклад
|
Результати
|
СІЧЕНЬ
|
|||||||
1
|
Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні
|
18-19.01
|
Суми
|
ФСТ, міста, райони, ОТГ
|
|||
2
|
Командний чемпіонат України у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні
|
25-26.01
|
Суми
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
3
|
Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) у приміщенні
|
28-30.01
|
Суми
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
ЛЮТИЙ
|
|||||||
4
|
Чемпіонат України у приміщенні серед юніорів
|
04-05.02
|
Суми
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
5
|
Чемпіонат України серед дорослих і молоді у приміщенні. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді
|
07-08.02
|
Суми
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
6
|
Всеукраїнські змагання на призи ЗМСУ Ю.Білонога у приміщенні серед юнаків 2002-2003. Відкрита першість ОДЮСШ
|
12-14.02
|
Суми
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
7
|
Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків
|
15-17.02
|
Мукачево
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
8
|
Дитяча легка атлетика IAAF
Чемпіонат області
|
21.02
|
Суми
|
ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
9
|
Кубок України у приміщенні
|
16.02
|
Київ
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
БЕРЕЗЕНЬ
|
|||||||
10
|
Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків
|
02.03
|
Олешки
|
Області, міста,
ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР |
|||
11
|
Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 – 2005 р.н. та молодші)
|
15-17.03
|
Київ
|
Області, міста,
ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР |
|||
12
|
Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків
|
23-24.03
|
Ів-Франківськ
|
Області, міста,
ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР |
|||
КВІТЕНЬ
|
|||||||
13
|
Обласний легкоатлетичний пробіг присвячений пам’яті П. Сайка
|
перенесено
|
м.Суми
|
Міста, райони, ОТГ, ФСТ, ДЮСШ,
СДЮШОР
|
|||
14
|
Чемпіонат України по трейлу.
|
06-07.04
|
Вижниця
|
Області, міста, ФСТ
|
|||
15
|
Відкриті обласні змагання з кросу серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, дівчат пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца
|
11-12.04.
|
с. Олексено
(Тростянецький р-н)
|
ДЮСШ,
СДЮШОР
|
|||
16
|
Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші)
|
22-23.04
|
Кропивницький
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
17
|
Чемпіонат області серез закладів ПТУ
|
16-17.04
|
м. Суми
|
ПТУ
|
|||
ТРАВЕНЬ
|
|||||||
18
|
ХХVІ обласні спортивні ігри школярів з л/а чотириборства
|
06-08.05.
|
м. Суми
|
Збірні міст та районів
|
|||
19
|
Універсіада області серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а. (легка атлетика)
|
06-07.05
|
м. Суми
|
ВНЗ ІІІ-ІV р.а.
|
|||
20
|
Чемпіонат Сумської області
|
10-12.05
|
м. Суми
|
ФСТ, міста, райони
|
|||
21
|
Універсіада області серед ВНЗ І-ІІ р.а. (легка атлетика)
|
14-16.05
|
м. Суми
|
ВНЗ І-ІІ р.а.
|
|||
22
|
ХХVІ обласні спортивні ігри школярів з легкої атлетики
|
15-17.05.
|
м. Суми
|
Збірні міст та районів
|
|||
23
|
Чемпіонат України з естафетного бігу
|
18-19.05
|
м. Ужгород
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
WEB | ||
24
|
Чемпіонат України з гірського бігу (вгору)
|
02.06
|
смт. Воловець
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
25
|
Обласні змагання серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР 2002-2003; 2004-2005 р. н.
|
4-5.06
|
м. Суми
|
ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
26
|
Універсіада України
|
25-26.05
|
Кропивницький | ||||
27
|
Відкриті обласні змагання з л/атлетичного кросу та спортивної ходьби присвячені пам’яті ЗТУ В.М.Синявіна.
|
25.05
|
с. Сад Сумського району
|
Збірні міст, районів, ОТГ, ДЮСШ
|
|||
28
|
Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів.
|
25.05
|
Мелітополь
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
Сумська область
не брала участі
|
||
29
|
Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків 2006 р.н. та молодше (4-борство)
|
25-26.05
|
Чорноморськ
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
ЧЕРВЕНЬ
|
|||||||
30
|
Командний чемпіонат України серед юніорів
|
01.02.06
|
Бахмут
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
відмінено
|
||
31
|
Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих , юніорів та юнаків Чемпіонат України з багатоборства серед молоді
|
07-09.06
|
Луцьк
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
Сумська область
не брала участі
|
||
32
|
Чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз)
|
09.06
|
Мукачево
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
33
|
Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше)
|
13-15.06
|
Кропивницький
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
34
|
Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді
|
16.06
|
Суми
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
35
|
Чемпіонат України з гірського бігу (довга дистанція)
|
16.06
|
Сколе
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
36
|
Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше)
|
18-20.06
|
Кропивницький
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
37
|
Чемпіонат України серед молоді
|
22-23.06
|
Кропивницький
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
38
|
Чемпіонат України серед юніорів
|
28-30.06
|
Луцьк
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
39
|
Чемпіонат України з 48 годинного бігу
|
28-30.06
|
Вінниця
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
Сумська область
не брала участі
|
||
ЛИПЕНЬ
|
|||||||
40
|
Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді
|
25-27.07
|
Кропивницький
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
СЕРПЕНЬ
|
|||||||
41
|
Чемпіонат України серед дорослих.
Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів.
|
21-24.08
|
Кропивницький
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
ВЕРЕСЕНЬ
|
|||||||
42
|
Чемпіонат України з напівмарафону
|
08.09
|
Полтава
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР, Відкритий старт
|
|||
43
|
Кубок України
|
13-14.09
|
Дніпро
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
Відмінені | ||
44
|
Обласні змагання серед вихованців ДЮСШ, СДЮШОР 2002-2003; 2004-2005, 2006-2007 р.н.
|
17-18.09.
|
м. Суми
|
ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
45
|
Чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів
|
15.09
|
Львів
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
Web | ||
46
|
Чемпіонат України з 12 та 24 годинного бігу
|
21-22.09
|
Київ
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
Сумська область
не брала участі
|
||
47
|
Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР (2002 р.н. та молодші)
|
20-22.09
|
Кропивницький
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
48
|
Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та мол.)
|
30.09-01.10
|
Кропивницький
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
Web | ||
ЖОВТЕНЬ
|
|||||||
49
|
Чемпіонат України з марафону серед дорослих та молоді
|
06.10
|
Біла Церква
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
50
|
Обласні змагання серед вихованців ДЮСШ та школярів з л/а кросу
|
11.10
|
м. Суми
|
Збірні міст, районів, ОТГ, ДЮСШ
|
|
||
51
|
Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та юніорів. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та юніорів.
|
12-13.10
|
Лазурне
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
Сумські атлети
не брали участі
|
||
52
|
Чемпіонат області з л/а кросу
|
16.10
|
м. Тростянець
|
Міста, райони, ФСТ, ДЮСШ,
СДЮШОР
|
|||
53
|
Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50км серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР
|
19-20.10
|
Ів-Франківськ
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
54 |
Чемпіонат області зі спортивної ходьби пам’яті ЗТУ та СРСР
В.І. Полякова |
25.10
|
м. Суми
|
Міста, райони, ОТГ, ФСТ, ДЮСШ,
СДЮШОР
|
|||
55
|
Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР
|
30-31.10
|
Ужгород
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
ЛИСТОПАД
|
|||||||
56
|
Відкритий чемпіонат обласної ДЮСШ з легкої атлетики у приміщенні
|
27.11
|
м. Суми
|
ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
ГРУДЕНЬ
|
|||||||
57
|
Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла 2002 р.н. і мол.
|
06-07.12
|
м. Суми
|
Області, ДЮСШ
|
|||
58
|
Обласні змагання серед вихованців ДЮСШ у приміщенні
пам’яті ЗТУ М.Т. Філенка серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР 2002-2003; 2004-2005 р.н. |
11-12.12
|
м. Суми
|
ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
59
|
Відкритий кубок Сумської області з легкої атлетики
|
18-19.12
|
м. Суми
|
Міста, райони, ОТГ, ФСТ, ДЮСШ,
СДЮШОР
|
|||
60
|
Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона В.Голубничого
|
21.12
|
м.Суми
|
Області, міста, ФСТ, ДЮСШ, СДЮШОР
|
|||
|
|
– Чемпіонати України, Кубки України
|
|||||
|
|
– Всеукраїнські змагання
|
|||||
|
|
– Чемпіонати області, обласні змагання
|