Підсумки командного чемпіонату України з легкої атлетики

6-7 червня в Луцьку на стадіоні “Авангард” відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 530 легкоатлетів із усіх регіонів України, в тому числі команда Сумщини у складі 12 спортсменів.

В особистому заліку  наші земляки, виступаючи лише в 6 дисциплінах із 36, здобули 3 перших, 2 других та 2 третіх місць. В командному підсумку, де до заліку йшов лише один кращий результат у кожній дисципліні, наша команда посіла 22-е місце.

В бігу на 400м весь п’єдестал пошани виявився сумським: 1-е Віталій БУТРИМ (ЗСУ, ШВСМ Сум, тренери – Гудим М.П., Гудим С.В.) – 46.32, 2-е Олексій ПОЗДНЯКОВ (С, ШВСМ Чрн, тренери – Марченко М.С.,  Завгородня О.) – 47.02, 3-е Михайло ТЮТЮННИКОВ (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) – 47.14.

В бігові на 100м, як і на минулорічному чемпіонаті, переміг Володимир СУПРУН (С, ШВСМ Сум, тренери – Гудим М.П., Гудим С.В.) – 10.55. Сьомим, отримавши травму під час фінального забігу, тут фінішував Віталій КОРЖ (МОН, ШВСМ Сум, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О. ) – 10,79. В попередніх забігах його час був найкращим – 10.40.

18893126_1399521886782443_4274320974259248582_n

На двохсотметрівці В.СУПРУН показав результат – 21.33 і поступився лише визнаному лідеру Сергію Смелику (20.56). Третім тут був Юрій СТОРОЖ (МОН, ОДЮСШ м.Суми) – 21.45четвертимМихайло ТЮТЮННИКОВ – 21.92, девятим – Олексій ПОЗДНЯКОВ – 21,91 (у попередньому забігу).

Третю перемогу нашій команді приніс Ігор МУСІЄНКО (МОН, СумДУ, тренер – Корнієнко Д.) в штовханні ядра – 18,95м.

Минулорічний юніор Іван ПОВАЛЯШКО (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер – Корнієнко Д.)  метнув диск на 51,51м і зайняв шосте місце.

Олексій СЕРГІЄНКО (МОН, СумДУ, тренери – Линовицька В.,  Марченко М.С.) зайняв 13-е місце в бігові на 400м (49.67) та 15-е в бігові на 200м (22.16).

Костянтин ОЖІЙОВ (С, СДЮСШОР В.Голубничого, тренери – Яценко В.В.,  Гудим М.П.) в бігові на 800м показав 20-й результат – 1:55.39.

Вітаємо переможців, призерів командного чемпіонату України, їх тренерів та бажаємо успіхів у подальших стартах.

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.