Відкритий чемпіонат м. Охтирка з легкоатлетичного кросу, присвячений пам’яті тренера Охтирської ДЮСШ Шимка В.І.

8 квітня 2016 року в урочищі “Ківшар” відбувся відкритий чемпіонат м. Охтирки  серед юнаків, дорослих та ветеранів з легкоатлетичного кросу,  присвячений пам’яті тренера Охтирської ДЮСШ Шимка В.І. Вшанувати пам’ять Володимира Ілліча зібралося більше 250 спортсменів різного віку від 2007 р.н. до 1949 р.н. з Охтирки, Охтирського району, Тростянця, В-Писарівки, Лебединського району, Сумського району, Сум, Харкова.
Привітати учасників та гостей змагань зібралось чимало почесних гостей, друзів та вихованців тренера.
Погодні умови сприяли проведенню змагань, музичний супровід та підтримка великої кількості глядачів забезпечили чудову атмосферу. На всіх дистанціях, як серед наймолодших так і серед ветеранів, велася бескомпромісна боротьба, всі учасники отримали солодощі, чемпіони та призери були нагороджені грамотами, медалями та подарунками.
Федерація легкої атлетики Сумської області дякує організаторам заходу за проведення змагань на високму рівні, а також за підтримку світлої пам’яті видатного тренера.
З детальною інформацією про змагання: фото, відео та підсумковими протоколами можна ознайомитись на сайті Охтирської ДЮСШ за наступним послиланням: Звіт про змагання з кросу пам’яті В.І.Шимка