Підсумки чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків (1999 р.н. та мол.) у приміщенні

VTEM Carousel

30-31 січня у Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1999 р.н. та мол.) у приміщенні. В змаганнях взяли участь і представники Сумщини. Приємно відзначити, що наші спортсмени в багатьох видах програми показали чудові результати та вибороли призові місця.

Так, вихованець Обласної ДЮСШ м.Суми Ярослав Демченко (тренер Бондаренко Є.М.) не мав рівних в бігові на 400м серед юнаків. У фіналі Ярослав залиши позаду всіх конкурентів, показавши чудовий результат 51.11.

(посилання на відео з фіналом бігу на 400м, юнаки:

https://www.facebook.com/100005153194867/videos/519621428219626/)

В цьому ж виді програми серед дівчат вихованка ДЮСШ м.Охтирка Євгенія Мучарова (тренер Мучаров О.М.) виборола «срібло» з результатом 59.03.

У штовханні ядра серед юнаків Євген Максименко (ОДЮСШ м.Суми, тренер Бєліков В.П.) здобув «бронзу», відправивши снаряд вагою 5кг на 16м06см.

У спортивні ходьбі на 5000м серед юнаків вихованець ДЮСШ Сумського р-ну, Антон Кравченко подолав дистанцію за 23:33.78, що дало змогу спортсмену посісти ІІІ місце. Тренує спортсмена родина тренерів Шелестів.

Ну і вже традиційно сильними, «нашими» видами останнім часом є естафетні змагання.

Квартет дівчат від Сумської області в естафеті 100м+200м+300м+400м виборов срібні нагороди з результатом 2:21.5h. Щоправда, слід зауважити, що програли дівчата представницям Дніпропетровщини лише 0.1 с., і тільки у заочній боротьбі (спортсменки змагались у різних забігах).

Склад естафетної команди дівчат:

Аліна Титаренко (ОДЮСШ м.Суми, тренер Корж С.О. та Білодід О.Ф.);

Маслюк Дарина (ДЮСШ м.Охтирка, тренер Маслюк О.І.);

Анна Цибульник (ОДЮСШ м.Суми, тренер Цибульник О.М.);

Євгенія Мучарова (ДЮСШ м.Охтирка, тренер Мучаров О.М.).

А наші юнаки в цьому ж виді програми наостанок гучно «грюкнули дверима», здобувши впевнену і беззаперечну перемогу з результатом 2:04.4h.

До переможного складу увійшли:

Андрій Волинець (ОДЮСШ м.Суми, тренер Торяник О.В.);

Максим Ревера (ОДЮСШ м.Суми, тренер Філенко Г.Т.);

Нікіта Турченко (СДЮСШОР В.Голубничого, тренер Курочкін А.Б.);

Ярослав Демченко (ОДЮСШ м.Суми, тренер Бондаренко Є.М.).

У підсумку команда Сумської області посіла 7 місце серед команд областей. Також слід відзначити високе 6 місце Обласної ДЮСШ м.Суми в командному заліку серед ДЮСШ (серед 48 команд!).

Вітаємо наших юних спортсменів та їх тренерів із вдалим виступом! Бажаємо й надалі тримати високий рівень легкої атлетики Сумської області та удосконалювати спортивну майстерність! Бажаємо успіхів й міцного здоров’я протягом зимового сезону (та й надалі), тим більше, що вже зовсім скоро (12-13 лютого) більшість із них вже змагатиметься на Чемпіонаті України серед юніорів, який прийматимусть Суми.

З підсумковими протоколами змагань, фото звітом та іншою корисною інформацією можна ознайомитись на сторінці змагань на офіційному сайті Федерації легкої атлетики України за наступним посиланням:

http://uaf.org.ua/competitions/2016.01.30-31_zaporizhia/index.php?r=site/index