Продовження двобою у Сумах на “Зимовій універсіаді області”

Сьогодні, у другий день “Зимової універсіади області серед ВНЗ” у Сумах, серед інших результатів можна виділити біг на 200м серед чоловіків.

Після вчорашнього забігу на 400м, де яскраве видовище нам подарували Євген Гуцол (УАБС), Віталій Бутрим (СумДУ) та Олексій Поздняков (УАБС), а також, враховуючи наявність у стартовому протоколі сильнішого забігу одного з наших провідних спринтерів – Володимира Супруна (СумДУ), ми всі розраховували побачити цікаву боротьбу і в цьому виді змагань. Крім того, в іншому забігу стартував Сергій Смелик (нині студент СумДУ) – бронзовий призер минулорічного чемпіонату Європи у Цюріху на цій дистанції. Це теж додавало інтриги і спонукало хлопців бігти на високий результат.

Учасники змагань сповна виправдали наші очікування. І сьогодні вони дарували нам інтригу до останніх метрів. В запеклій боротьбі перемогу здобув Віталій Бутрим, який, до речі, сьогодні святкує свій 24-й день народження. Лише трохи йому програв одвічний суперник на доріжці і товариш у житті – Євген Гуцол. Отже реванш за учора відбувся. Трохи позаду фінішували наші молоді таланти – Володимир Супрун та Олексій Поздняков. Між ними теж тривав цікавий двобій, все вирішилось на самій фінішній лінії.

Результати забігу:

  1. Віталій Бутрим – 21.57
  2. Євген Гуцол – 21.77
  3. Володимир Супрун – 22.26
  4. Олексій Поздняков 22.30

Сергій Смелик у своєму забігові, за відсутності достойної конкуренції продемонстрував результат 22.16 (особливо не напружуючись), і таким чином посів третє місце.

Фотофініш сильнішого забігу:

200 м чоловіки 6 забіг

 

ВІДЕО:

200м Універсіада обасті серед ВНЗ (10.01.2015 Суми) – Завантажити у оригінальній якості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *