Феєричний забіг на 400м у Сумах вже на початку сезону!

1

Шановні друзі!

Сьогодні, у перший день змагань “Зимової універсіади області серед ВНЗ” у Сумах, учасники забігу на 400м серед чоловіків подарували нам справжнє видовище!

На старт у сильнішому забігові вийшли наші зірки довгого спринту – Віталій Бутрим (СумДУ) та Євген Гуцол (УАБС). Конкуренцію їм намагався скласти амбітний та талановитий «трохи не юніор» Олексій Поздняков (УАБС).

Одразу після стартового пострілу розпочалася яскрава та запекла боротьба “з відкритим забралом”. Тривала вона до останніх сантиметрів дистанції! Спочатку трохи попереду біг Віталій Бутрим. На позначці 200м він показав час 22.3 і у якості лідера пішов на друге коло. На третій прямій Євген вдався до атакуючих дій, і спочатку здалося, що йому таки вдається вийти уперед. Але досвід Віталія дався в знаки, і він дуже майстерно, ніби ціною надзусиль, не дав себе обійти до останнього віражу, і таким чином “протягнув” Євгена по другій доріжці впродовж усієї кривої. На позначці 300м час лідера був 34.2. На фінішну пряму вони вийшли одночасно і тут розпочалася справжня “рубка”. Нога у ногу вони відчайдушно намагалися “вигризти” лідируючу позицію до фінішу. Було видно, що Віталію, м’яко кажучи, важкувато. Відчувалося, що Євген виглядає свіжішим сьогодні, але зайві метри дистанції на останньому віражі таки далися взнаки, і йому теж було важко фінішувати. У такій мужній та безкомпромісній боротьбі вони дотягнули до фінішу.

 «Та хто ж виграв, годі тягнути!», – скажете ви. Так і ті, хто бачив цей забіг на власні очі, так само, як і його головні діючи особи, зрозуміли хто став переможцем лише після перегляду фотофінішу. А той таки показав, що на одну соту секунди (!) швидшим на фініші сьогодні був Євген Гуцол.

Час переможця – 47.69, срібний призер – 47.70. До речі, Олексій Поздняков на фініші не на багато відстав від лідерів. Впродовж усього забігу він тримався трохи позаду і, таким чином, не приймав безпосередньої участі у «битвах за віражі», а отже і не витрачав зайвих сил. Його час на фініші – 48.73. Добрий початок сезону для усіх трьох спринтерів!

Присутні на трибунах належним чином відреагували на яскраве спринтерське шоу, і по закінченні забігу, на знак вдячності, щиро нагородили учасників забігу гучними оплесками.

Ми теж дякуємо Євгену, Віталію і Олексію, та їх тренерам за чудові емоції, які вони нам усім подарували! Бажаємо успіхів та міцного здоров’я впродовж усього зимового сезону!

Нема сумнівів, що це лише початок, і хлопці ще зможуть сильно додати до свого сьогоднішнього результату, адже це лише перший старт сезону! Із нетерпінням чекаємо на наступні змагання у Сумах, що відбудуться 16-17 січня у манежі УАБС. Слідкуйте за анонсами на сайті www.flaso.sumy.ua та на нашій сторінці у соц. мережі http://vk.com/clubflaso

Фото спортсменів під час фінішу:

 4a53QXn3Ukg

 DSCN5661

DSCN5662

DSCN5663

RpwQMzloe-A

Відеосюжет про змагання від Сумського обласного телебачення:

 

ВІДЕО:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *