Команда Сумської області бронзовий призер Чемпіонату України з гірського бігу (вгору)

2 червня в смт. Воловець Закарпатської області відбувся Чемпіонат України з гірського бігу (вгору). Участь у змаганнях взяли 47 спортсменів з 12 регіонів України. Змагання відбувалися у трьох вікових групах серед чоловіків та жінок. Сумську область представляли 8 чоловіків та 2 жінки. У підсумку набравши 306 очок наші атлети вибороли ІІІ місце, поступившись командам Рівненської (369 очок) та Миколаївської (310 очок) областей.

В особистому заліку на дистанції 8 км серед юніорів перемогу, як і минулого року, святкував Кирило ЮРЧЕНКО (МДЮСШ ” Колос”, трненр – Кулик Ю.Г.), вигравши у срібного призера більше 4 хв – 57,50 хв.

Другим на дистанції 12 км серед молоді був Валерій БУЯН (МДЮСШ ” Колос”, тренери Закіров В. Г., Головченко Т.І.) – 1:31:00.

З повними результатами чемпіонату можна ознайомитись за ЦИМ посиланням.