ПІДСУМКИ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНАКІВ 2002 Р.Н. ТА МОЛОДШИХ

23 – 24 квітня в Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України серед юнаків 2002 р.н. та молодших. У змаганнях взяли участь 738 легкоатлетів, в тому числі команда Сумщини у складі 25 юнаків та 11 дівчат. Їх здобуток 3 перших, 1 друге та 1 третє місце, і як результат – 425 очок і 9-е місце в загальнокомандному заліку серед 25 команд.

Подвійного успіху досяг  Віталій ОПАНАСЕНКО  (МОН, ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля, тренер – Лазоркін Р.О.). Він переміг у штовханні ядра (5кг) – 15,72м та у метанні диска (1,5кг) – 51,27м.

Також 2 нагороди здобув Максим ШТАКІН (МОН, ОДЮСШ м. Суми, тренер – Філенко Г.Т.). У перший день змагань він фінішував третім у фіналі бігу на 100м з результатом 11.29с, а наступного дня переміг на дистанції 200м22.38с.

Друге місце виборов Микола РУЩАК (К, КЗ ДЮСШ СРР, тренери – подружжя Шелест О.П. та Л.Г.) у спортивній ходьбі на 5000м з результатом 22:04.59хв.

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату та їх тренерів з успішним виступом та бажаємо перемог у наступних стартах!

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.