Вдалий виступ сумчан на міжнародній матчевій зустрічі легкоатлетів-юніорів у приміщенні

25-26 лютого в манежі Білоруського державного університету фізкультури в Мінську відбулася міжнародна матчева зустріч легкоатлетів-юніорів у приміщенні. Цього року участь у змаганнях взяли збірні 11 країн:  України, Білорусі, Іспанії, Туреччини, Литви, Латвії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Азербайджану, Естонії, Ізраїлю та спортсмени з Росії,, які виступали під нейтральним прапором. За підсумками двох днів напруженої боротьби команда УКРАЇНИ, набравши 195 очок, стає переможцем зустрічі! Іспанці другі (185 очок), а білоруси замкнули першу трійку (182 очка).

Сумщину, на цих змаганнях представляли Ярослав ДЕМЧЕНКО (ОДЮСШ м. Суми, тренер – Є.М. Бондаренко) та Ігор ГОНЧАРЕНКО (КЗ ДЮСШ СРР, тренери – Шелест О.П. та Л.Г.).

Ярослав ДЕМЧЕНКО виборов друге місце у фінальному забігу на 400 метрів48,61 с (у першому колі він виграв  свій забіг з результатом 49,32 с), та  став чемпіоном у складі змішаної естафетної команди 4х200 метрів –  1.33,91 (на своєму етапі Ярослав відіграв чимале відставання та вивів збірну України на перше місце) .

Ігор ГОНЧАРЕНКО фінішував четвертим зі спортивної ходьби на 5000 метрів (22.08,38 хв)

Вітаємо спортсменів таїх тренерів та побажаємо нових перемог!

Більше матеріалів (у тому числі фото) можна знайти на сайті Білоруської федерації легкої атлетики.