ПІДСУМКИ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ у приміщенні

25-26 січня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.

У змаганнях взяли участь 458 атлетів з 26 регіонів України. Команда Сумської області була представлена складом з 70 чоловік (23 жінки та 47 чоловіків).

У командному підсумку атлети Сумщини посіли високе 5-е місце, набравши 418 залікових очок (це найкращий результат нашої області на командному чемпіонаті у приміщенні).

В особистому заліку найбільш вдало виступили:

Віталій БУТРИМ переміг в бігові на 400м з результатом – 47.62, та в бігові на 200м –  21.64, Ігор МУСІЄНКО став переможцем у штовханні ядра, його результат 18.64м, Маріанна ГОНЧАРОВА перемогла  у спортивній ходьбі 5000м серед жінок – 24:14.03.

Друге місце посіли: Юлія БАЛИМ у спортивній ходьбі 5000м серед жінок – 24:20.69, Олег СВИСТУН у спортивній ходьбі 5000 м серед чоловіків – 19:37.62.

Володимир СУПРУН виборов 3-е місце в бігові на 60м6.87.

Підсумкові протоколи змагань, усю необхідну статистичну інформацію, можна переглянути на офіційній сторінці чемпіонату на сайті ФЛАУ, перейшовши за цим посиланням.