Підсумки чемпіонату України з легкої атлетики з метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків (16-18 лютого,м.Мукачеве)

16 – 18 лютого у закарпатському містечку Мукачеве відбувся чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед  дорослих, молоді, юніорів, юнаків. Серед 270 учасників із 20 областей, м. Києва та Грузії було і 18 представників Сумщини.

Не було рівних нашим землякам у метанні диска (1,5 кг) серед юнаків U-18. Минулорічний чемпіон Олексій КИРИЛІН (МОН, ОДЮСШ), підтвердивши свій чемпіонський статус, переміг із результатом 55,14м. Другим  тут став Максим СІДИЙ (МОН, ОДЮСШ) – 48,67 м. В метанні диска (1 кг) серед  дівчат (U-18) Анастасія ІВАНОВА виборола 2-е місце з результатом 36,65м, Валентина АВРАМЕНКО (МОН, ДЮСШ Білопілля) з результатом  32,20м посіла 3-е місце серед дівчат (U-16).

У метанні диска (1,75 кг) серед юніорів бронзовим призером став Євген МАКСИМЕНКО (МОН, ОДЮСШ) – 42,50м

У метанні диска (2 кг) серед молоді Іван ПОВАЛЯШКО (МОН, ОДЮСШ) – одержав перемогу з результатом 53,68 м.

У метанні диска (2кг) серед чоловіків Ігор МУСІЄНКО (МОН, ШВСМ) став срібним призером з результатом 54,44м, Григорій БЕЗЛЮДНИЙ (К, КЗСРДЮСШ) зайняв  3-е місце40,44м.

У загальнокомандному заліку команда Сумщини набрала 639 очок і посіла 6-е місце.

Вітаємо переможців, призерів змагань та їх тренерів! Дякуємо за вдалий виступ!

З детальною інформацією про ці змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ: