З Новим Роком!

20171226_162322Шановні спортсмени Сумщини!

     Завершується 2017 рік. Рік, в якому наша область вкотре продемонструвала, що поправу є однією з кращих на спортивній мапі України. Вам підкорювалися п’єдестали світових та європейських змагань, чемпіонатів нашої країни.
     Ми всі пишаємося вашими спортивними досягненнями, що прославляють нашу рідну батьківщину.
     Сьогодні, в передноворічний день, хочеться ще раз згадати успіхи наших легкоатлетів Ігоря Главана, Інни Кашиної біатлоністів Валентину та Віту Семеренко, Юлію Джиму, боксера Максима Галінічева, панкратіоніста Сергія Гузева, дзюдоіста Геворга Манукяна та багатьох інших переможців з Сумщини у різних видах спорту.
     Попереду 2018 рік. Рік, сповнений мріями та надіями. Переконаний, що саме спорту в нашій області буде приділено ще більше уваги. Нас чекають відкриття і відновлення багатьох спортивних арен, стадіонів та спортзалів. Ми повинні зробити все, щоб наші  як титуловані, так юні спортсмени досягали успіху та відкривали свої таланти.
      Зичимо всім спортсменам та тренерам міцного здоров’я, сил та міцності духу, волі досягати нових перемог заради слави Сумщини та України!!! І звісно тепла і радості у ваших домівках, миру на нашій землі!
З новим 2018 роком!
 
Президент ФЛАСО
Юрій Бова