Президія ФЛАСО ухвалила рішення про проведення позачергової звітно-виборчої конференції

Шановні друзі!

18 серпня 2017 року в приміщенні легкоатлетичного манежу СумДУ за ініціативи більшості членів Президії було проведено засідання Президії Федерації легкої атлетики Сумської області. Головною метою зібрання було вирішення питання щодо доцільності проведення позачергової звітно-виборчої конференції ФЛАСО. Присутні обмінялись думками щодо методоів управління Федерацією з боку президентського складу, результатів їх роботи та вирішили провести позачергову звітно-виборчу конференцію, на якій буде обрано новий керівний склад Федерації. Одразу після ухвалення данного рішення діючі президент ФЛАСО Володимир Підлісний та перший віце-президент ФЛАСО Олексій Сердюченко добровільно склали з себе керівні повноваження.

Дату і місце проведення позачергової звітно-виборчої конференції ФЛАСО було вирішено призначити на наступному засіданні Президії. Наразі чинним керівником ФЛАСО до моменту проведення Конференції і обрання нових керівних органів є віце-президент Гавріченко Олексій Миколайович.

Організацію і проведення Конференції покладено на члеів Президії ФЛАСО.

Володимир Підлісний та Олексій Сердюченко дякують за співпрацю всім друзям, партнерам ФЛАСО та однодумцям! За три останніх роки із вашою підтримкою ФЛАСО вдалося реалізувати ряд важливих і вдалих проектів з розвитку легкої атлетики на Сумщині. Колишній президентський склад бажає успіхів і високих досягнень своїм наступникам!

Наводимо для ознайомлення протокол засідання Президії ФЛАСО від 18.08.2017 року та лист-зверення до президента з проханням провести позачергову звітно-вибобрчу конференцію ФЛАСО.

Protokol_FLASO_18.08.17.pdf (96 downloads)