Олексій Кирилін – переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю

2017_European_Youth_Summer_Olympic_Festival_logo

З 23 по 29 липня в угорському місті Дьйор пройшов XIV Європейський юнацький олімпійський фестиваль (2017 European Youth Summer Olympic Festival)), в якому взяли участь представники 10-ти видів спорту у віці від 12 до 18 років зі всієї Європи. До 1999 року змагання називалося Європейські юнацькі Олімпійські дні (European Youth Olympic Days).

Українська легкоатлетична команда налічувала 16 юних спортсменів. Був серед них і представник Сумщиниметальник диска Олексій КИРИЛІН (МОН, ОДЮСШ, тренер – Бєліков В.П). Олексій 2 тижні тому став срібним призером чемпіонату світу серед юнаків в Найробі. І ось новий успіх! В Дьорі КИРИЛІН виграв золоту медаль, метнувши диск (1,5кг) на 60,74м. Срібного призера – норвежця Фабіана Вайнберга він випередив на 4,29м! “Медаллю задоволений, а от результатом ні. Можна було краще. Завадили погодні умови – поривчастий вітер, який з’явився під час метання, – прокоментував Олексій Кирилін свій виступ прес-службі НОК України. – Всім дякую, хто підтримував мене і прийшов сьогодні на стадіон, я дуже радий”.

Kyrylin_Gyor2017

Всього юні легкоатлети України завоювали 3 золоті та 2 срібні медалі. Переможцями фестивалю також стали, підтвердивши свій статус чемпіонів світу, Михайло Кохан в метанні молота – 78,28м та Ярослава Магучіх зі стрибків у висоту – 1,89м. Срібні медалі завоювали Валерія Іваненко – в метанні молота – 61,64м і Денис Баранов в бігу на 400 метрів – 49,33с.

Вітаємо Олексія Кириліна та його тренера Володимира Павловича Бєлікова з новим видатним досягненням та бажаємо таких же успіхів у подальших стартах!

З результатами змагань можна ознайомитися на офіційному сайті змагань за посиланням

http://gyor2017.hu/downloadmanager/index/id/53/m/288