Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

26-28 червня в Луцьку на стадіоні “Авангард” відбувся чемпіонат України серед юніорів. Це був заключний етап відбору на юніорський чемпіонат Європи, який 20-23 липня прийматиме італійське місто Гроссето. В змаганнях взяли участь 415 атлетів з усіх областей України. Сумщина була представлена малочисельною делегацією – 6 юніорів та 2 юніорки.

e2fb9dd2bbce4c4076cd7ec15245bf87

Єдиним призером від Сумщини – бронзовим – став Олексій СЕРГІЄНКО (МОН, ДЮСШ, тренери –   Линовицька В.,  Марченко М.С.). В фінальному забігу на 200м він фінішував із третім часом – 22,26с. На стометрівці Олексій був 4-м – 11.08с.

4-е місце в бігу на 400м зайняла Євгенія МУЧАРОВА (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренери – Білодід О.Ф.,  Корж С.О., Мучаров О.М.) – 56.28с.

Команда Сумщини в естафеті 4х400м (Максим РЕВЕРА,Денис ЖИДОК, Антон СЛІЗЧЕНКО,Олексій СЕРГІЄНКО) також стала четвертою з результатом – 3:30.48хв.

Антон СЛІЗЧЕНКО (МОН, ОДЮСШ м.Суми) в фінальному забігу на 400 м  показав 7-й час – 51.41с.

В спортивній ходьбі на 10000м Антон КРАВЧЕНКО ( К, КЗ СРДЮСШ Суми) з часом –51:21.78хв. зайняв 9-е місце, а Ксенія БЄЛОВА (С, СДЮСШОР В.Голубничого) була дискваліфікована.

В бігу на 100м Максим РЕВЕРА (ОДЮСШ м.Суми) посів 9-е місце (11.45с), а Андрій ВОЛИНЕЦЬ (МОН, ОДЮСШ м.Суми) – 13-е (11.59с).

Денис  ЖИДОК (МОН) в бігу на 200м був 14-м (23.52с), а на 100м – 21-м (11.81с).

В естафеті 4х100м наша команда не фінішувала.

В командному заліку команда Сумщини набрала 129 очок та зайняла 20-е місце.

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.