Успішний старт сумчан на молодіжному чемпіонаті України

21-22 червня в м. Кропивницький на стадіоні “Зірка” відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. В ньому взяли участь 355 молодих легкоатлетів із усіх регіонів України та Молдови. Були серед них і 13 представників Сумщини, які здобули 2 перших, 1 – друге, та 2 – третіх місця.

Найуспішніше виступила на чемпіонаті Анастасія ШИШНЯК (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О. ). Першого дня змагань вона стала віце-чемпіонкою в бігу на 100м з результатом – 12.12с, а наступного – чемпіонкою в бігу на 200м24.51с. Обидва результати є особистими рекордами Насті.

Друге золото для сумчан здобув Іван ПОВАЛЯШКО (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер – Корнієнко Д.) Він переміг у метанні диска (2кг) з результатом 54.49м. Бронзовим призером став Дмитро ОЛЕКСЕНКО (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер – Філенко Г.Т.) – 52.04м. Він лише 15см поступився срібному призеру – Владиславу Подавалову із Харкiвщини.

Команда Сумської області (Станіслав ТРИТЯК, Федір САВОСТЬЯН, Олексій СЕРГІЄНКО, Костянтин ОЖІЙОВ) стала бронзовим призером в естафеті 4х400м серед чоловіків – 3:22.29хв.

Чоловіча естафетна команда Сумщини зі спринту (Олексій КОРЕЦЬКИЙ, Федір САВОСТЬЯН, Олексій  СЕРГІЄНКО, Станіслав ТРИТЯК) була четвертою – 43.31с.

Також за крок від п’єдесталу пошани зупинилися Олександра ЛЕЩЕНКО (МОН, ОДЮСШ м.Суми) у штовханні ядра(4 кг) – 10.47м та Євгенія МУЧАРОВА (МОН, ОДЮСШ м.Суми) – в бігу на 400м – 56.58с.

Костянтин ОЖІЙОВ ( С, МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого) в бігу на 800м показав, встановивши особистий рекорд, 5-й час – 1:52.60хв.

6-е місце в естафеті 4х400м з результатом 4:17.83 посів жіночий квартет (Анна ЦИБУЛЬНИК, Дарина МАСЛЮК, Вікторія ЛУНІКА, Євгенія МУЧАРОВА).

В командному заліку команда Сумщини набрала 705 очок і посіла 10-е місце (минулоріч – 12-е).

Вітаємо чемпіонів, призерів та Їх тренерів та бажаємо успіхів в подальших стартах.

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ