Всеукраїнські змагання з метань серед дорослих, молоді та юніорів пам’яті ЗТУ Л.Смєлаша

14-15 червня в Києві (Конча-Заспа) відбулися Всеукраїнські змагання з метань серед дорослих, молоді та юніорів пам’яті ЗТУ Л.Смєлаша. В змаганнях взяли участь 87 атлетів із 16 регіонів України та Саудовської Аравії. 4 представники Сумщини здобули 3 перших та 1 друге місця.

Ігор МУСІЄНКО (МОН, СОШВСМ Сум, тренер – Корнієнко Д.) став переможцем у штовханні ядра19,44м. Він штовхнув ядро на 5 см дальше свого постійного “кривдника” Віктора Самолюка із Київщини та лише 7 см не дотягнув до рекорду області, який він встановив 7 травня в Луцьку.

В метанні диска в категорії Молодь чоловіки два перших місця за сумчанами. Іван ПОВАЛЯШКО (МОН, СОШВСМ Сум, тренер – Корнієнко Д.) переміг з результатом – 55,18мДругим  став Дмитро ОЛЕКСЕНКО (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер – Філенко Г.Т.) – 51,40м.

Ще одним переможцем став Олексій КИРИЛІН (МОН, ОДЮСШ м.Суми, тренер –  Бєліков В.П.). В метанні диска (1,75кг) серед юніорів він показав найкращий результат – 56,07м.

Вітаємо наших атлетів та їх тренерів із успішними виступами та бажаємо яскравих перемог в подальших стартах!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись за цим посиланням на  сайті ФЛАУ.