Яна Нагорна виграла чемпіонат України з гірського бігу

25 травня у смт.Славське (Львівська область) відбувся чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз). Змагання відбувалися у чотирьох вікових групах серед обох статей. Дев’ятеро сумчан змагалися за звання чемпіона. Їхній здобуток – 2 золоті, 3 – срібні та 2 – бронзові медалі!

На дистанції 8 км серед жінок весь п’єдестал пошани був сумським! Минулорічна срібна призерка Яна НАГОРНА (К, ШВСМ Сум, тренери – Закіров В.Г.,  Головченко Т.І.) цьогоріч стала чемпіонкою – 49:44хв. Такий виступ став для Яни знаковою подією у спортивній кар’єрі, адже 1 місце на змаганнях чемпіонатів України в даній дисципліні серед дорослих спортсменів є виконанням нормативу Майстра спорту України! Срібним призером стала досвідчена Людмила ШЕЛЕСТ (К, ШВСМ Сум, тренер – Шелест О.П.) 52:12хв., бронзовим – Марія РАДЬКО (К, МК СДЮСШ “Колос”, тренери – Головченко Т.І.,  Беловол Т.) – 58:38хв.

В змаганнях у категорії молодь жінки минулорічна чемпіонка Яна НАГОРНА  підтвердила свій статус і цьогоріч. Другою тут стала Марія РАДЬКО.

Срібним призером в категорії молодь чоловіки на дистанції 12 км став Віталій ІВАХ (К, МК СДЮСШ “Колос”, тренери – Головченко Т.І.,  Закіров В.Г.) – 1:04:04год.

В категорії дівчата U18 бронзовим призером на дистанції 2,5 км стала 16-річна Ірина КОВАЛЬ (К, ДЮСШ В-Писарівська, тренери – Рибалко Г.П.,  Головченко Т.І.) – 19:19хв.

Вітаємо чемпіонку, призерів та їх тренерів з успішним стартом та бажаємо не менш вдалих стартів!

З повними результатами чемпіонату можна ознайомитись на сайті ФЛАУ за наступним посиланням: