Вдалий виступ представників Сумщини в міжнародній матчевій зустрічі юнацьких збірних команд Туреччини -України – Білорусі

6-7 травня в тbursameeting-324x160урецькому місті Бурса відбулась міжнародна матчева зустріч юнацьких збірних команд Туреччини, України та Білорусі. В кожній із 16 дисциплін серед юнаків та дівчат країни мали право виставити по 2 учасники. В загальнокомандному заліку перемогла команда господарів – 263 очка, українці стали другими – 216 очок, білоруси набрали 154 очка. Юні легкоатлети змагалися за перемогу в матчі та виконання нормативів на чемпіонат світу серед юнаків та дівчат, який буде проведено 12-17 липня в м.Найробі (Кенія). У складі збірної України успішно виступили обидва представники обласної ДЮСШ – Ярослав ДЕМЧЕНКО та Олексій КИРИЛІН.

toplu

В перший день змагань Ярослав ДЕМЧЕНКО став переможцем з бігу на 400 м – 48.96с. Ярослав випередив іншого українця Тараса Шинкара на 0.77с та підтвердив виконання нормативу на Найробі. Другого дня Я.ДЕМЧЕНКО переможно завершив забіг своїх товаришів в естафеті 100-200-300-400м – 1:58.48хв. Успішними були виступи і другого сумчанина – Олексія КИРИЛІНА. Першого дня він став третім у штовханні ядра – 17,25м, а наступного – зайняв 2-е місце у своїй коронній дисципліні – метанні диска (57,03м). Цим результатом він також підтвердив виконання нормативу на чемпіонат світу. Враховуючи, що Ярослав та Олексій є безумовними лідерами збірної України в своїх дисциплінах і демонструють стабільне покращення результатів, маємо небезпідставні надії на їх включення до складу не дуже чисельної юнацької збірної команди України для виступу у далекому Найробі (близько 20 чол.).

Бажаємо Ярославу, Олексію, їх тренерам Є.М.Бондаренку та В.П.Бєлікову успішних стартів у сезоні!

З повними результатами змагань та фото можна ознайомитись на сайті Федерації легкої атлетики Туреччини:

http://www.taf.org.tr/2017/05/07/bursada-ilk-gunun-lideri-turkiye/