Підсумки Командного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні (27-28 січня, м.Запоріжжя)

VTEM Carousel

27-28 січня у Запоріжж івідбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. В чемпіонаті взяли участь 398 легкоатлетів, в тому числі 7 представників Сумщини. Як і минулого року збірна команда Сумської області була представлена на цих змаганнях молодіжним складом, адже більшість наших провідних атлетів планово готуються до Чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні (.Суми, 17-19 лютого) і до чемпіонату Європи в приміщенні (Бєлград, Сербія, 3-5 березня). Та попри все, наша команда все ж таки мала призерів на цих змаганнях.

Так, представник ШВСМ Ігор МУСІЄНКО з особистим рекордом та новим рекордом Сумської області для закритих приміщень став срібним призером у штовханні ядра з результатом 18.34 м. Менше ніж на 0,5 м його випередив досвідчений Віктор Самолюк із Київщини – 18.80 м.

В бігу на 400 м срібним призером став Олексій ПОЗДНЯКОВ (С, ШВСМ Чрн.) – 49.71, а  Михайло ТЮТЮННИКОВ (МОН, ОДЮСШ м.Суми) був четвертим – 49.89. А переміг тут харків’янин Дмитро Бікулов – 49.06.

Четвертим у фінальному забігові на 60 м фінішував Юрій СТОРОЖ (МОН, ОДЮСШ м.Суми) – 7.00 (6.92 у забігу). Він лише 0.03сек поступився третьому призеру Олегу Данилюку з Тернопільщини. Його товариші по команді Станіслав ТРИТЯК та Олексій КОРЕЦЬКИЙ в попередніх забігах показали 25-й (7.20) та 30-й (7.28) результати, відповідно.

Команда Сумської області (Станіслав ТРИТЯК, Олексій ПОЗДНЯКОВ, Михайло ТЮТЮННИКОВ, Костянтин ОЖІЙОВ)в естафеті 200+400+600+800м посіла 8-е місце (4:47.16).

В фінальному забігу на 1500 м Костянтин ОЖІЙОВ (С, СДЮСШОР В.Голубничого) з результатом4:06.76 посів 9-е місце.

Вихованці легкої атлетики Сумщини Вікторія КАЩЕЄВА (П’ЯТАЧЕНКО), яка нині представляє Донецьку область стала переможницею в бігу на 60 м – 7.51, а Євген ГУЦОЛ допоміг команді Волинської області стати переможцями в естафеті 200+400+600+800 м – 4:30.20.

На цих змаганнях 17-річна Аліна Шух із Броварів встановила новий світовий рекорд серед юніорок з п’ятиборства -4550 очок. Це кращий результат сезону в світі серед жінок!

В командному заліку команда Сумщини набрала 111 очок і посіла 17-е місце.

Вітаємо наших призерів та їх тренерів! Бажаємо міцного здоров’я, спортивної вдачі та чекаємо нових успішних стартів.

З підсумковими протоколами змагань, та іншою корисною інформацією можна ознайомитись на сторінці змагань на офіційному сайті федерації легкої атлетики України за цим посиланням.