Спеціалізоване спортивне взуття від ФЛАУ для перспективної молоді Сумщини

26 вересня федерація легкої атлетики Сумської області, на ряду з іншими територіальними ФЛА, отримала приємний подарунок від федерації легкої атлетки України – 15 пар спеціалізованого спортивного взуття для легкоатлетів. В наявності взуття для спринту, видів витривалості, стрибків у довжину і потрійним, метання спису, марафонського бігу.

20160926_191221

ФЛАСО планує розподілити зазначене взуття серед перспективних легкоатлетів нашої області юнацького-молодіжного віку одразу після підведення підсумків їх виступів у 2016 році і складання відповідного щорічного рейтингу. Наголошуємо, що взуття буде розподілене серед атлетів, які не отримували взуття від ФЛАУ у поточному році під час виступів у складі збірної команди України. Особисті звернення-запити від спортсменів розглядатимуться в індивідуальному порядку. Надсилайте замовлення з позначенням ПІБ, розміру і спеціалізації на електронну адресу flaso@flaso.sumy.ua.

Дякуємо ФЛАУ за цей чудовий подарунок і підтримку найближчого резерву збірної команди України з легкої атлетики в Сумській області!