Підсумки Відкритого чемпіонату Сумської області з напівмарафону

11 вересня в Краснопіллі відбулись змагання Відкритого чемпіонату Сумської області з напівмарафону та Щорічний легкоатлетичний пробіг присвячений пам’яті М.М. Литвиненка. Програма змагань пробігів включала дистанції 5км та 10км. Напівмарафон – 21км.

 пывмарафон

Ці змагання у Краснопіллі проводяться вже декілька років поспіль, і традиційно приваблюють учасників як з міст і районів Сумської області, так і гостей з інших областей України. Цього року в змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів, включаючи гостей з м.Харків і навіть один учасник з Республіки Білорусь.

Для селища міського типу Краснопілля ці змагання стали справжньою подією. Місце старту/фінішу було розміщено в самому центрі населеного пункту. Організатори створили святкову атмосферу, для відкриття змагань було залучено ряд офіційних осіб.

Самі змагання відбулись за спекотної погоди і зустрічного вітру, а це за звичай, не сприяє високим результатам у видах витривалості. Траса складалася з одного кола. Змагання розпочалися з масового старту.

У напівмарафоні призові місця розподілились наступним чином:

Серед чоловіків:

  1. Чеперис Олександр (Сумська) – 1:21:03
  2. Корнієнко Богдан (Сумська)     – 1:23:03
  3. Ожійов Костянтин (Сумська)    – 1:25:59

Серед жінок:

  1. Караван Наталія (Харківська)      – 1:37:52
  2. Митрофанова Ніна (Харківська) – 1:49:11

полумарафон

Підсумкові протоколи змагань можна завантажити тут:

Results_Halhmarathon_2016_updated.xls (0 downloads)

Дякуємо Клубу любителів бігу «Явір» за організацію і проведення змагань,  також висловлюємо подяку всім учасникам заходу, особливо нашим гостям з Харківської області!