Підсумки чергової Конференції ФЛАСО

23 серпня 2016 року в приміщенні Сумського обласного центру зайнятості за адресою: м.Суми, пл. Незалежності, 3 (ІІ поверх) відбулась чергова Конференція федерації легкої атлетики Сумської області, за участю делегатів з міст та районів Сумської області від організацій, які у своїй діяльності займаються розвитком легкої атлетики.

Інформуємо про головні підсумки Конференції.

  1. Було заслухано доповідь першого віце-президента Сердюченка О.О. про основні напрямки та результати діяльності ФЛАСО в період з 29 жовтня 2014 року до 23 серпня 2016 року.
  2. Були ухвалені необхідні зміни до статуту ФЛАСО в частині визначення неприбутковості організації.
  3. Було визначено персональний склад делегації для участі в Звітно-виборчій конференції ФЛАУ (08-09 жовтня 2016, м.Запоріжжя). Ними стали:
  • Підлісний Володимир Ілліч (з правом голосу) – президент ФЛАСО;
  • Сердюченко Олексій Олександрович – перший віце-президент ФЛАСО;
  • Гудим Микола Павлович – член Виконкому ФЛАСО.

 4. Кандидатом на посаду члена Ради ФЛАУ було обрано Сердюченка О.О. Кандидатів на посади президента та віце-президента ФЛАУ було вирішено не висувати.

Після вирішення питань порядку денного Конференції присутні обговорили найближчі плани та перспективи розвитку ФЛАСО – стан проведення реконструкції на стадіоні «Авангард» у Сумах, перспективи відкриття Державного центру олімпійської підготовки з легкої атлетики у м.Суми на базі легкоатлетичного манежу СумДУ.

Федерація легкої атлетики Сумської області дякує всім делегатам (особливо з віддалених куточків нашої області) за участь у заході. Про результати Звітно-виборчої конференції ФЛАУ обов’язково проінформуємо на нашому сайті.