ЧемпіонатУкраїни з легкої атлетики серед юніорів

В Кіровограді на стадіоні “Зірка”  з 01 по 03 липня пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. В змаганнях взяли участь 330 атлетів з усіх регіонів України. Сумщина була представлена малочисельною делегацією – 5 юніорів та 3 юніорки. Незважаючи на це наша команда посіла 11-е місце (300 очок), а всі спортсмени пробилися до числа шести кращих в своїх дисциплінах.

Чемпіонкою України зі спортивної ходьбі на 10000 м стала вихованка подружжя Сергія та Олени Мірошниченків Юлія БАЛИМ (МОН, ОДЮСШ) – 51:28.84. На минулорічному чемпіонаті Юлія була 5-ю. Відзначимо, що Юлія вже мала кваліфікаційний норматив для участі в чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів, і тепер представлятиме Україну на юніорському світовому форумі, який 19-24 липня прийматиме польське місто Биджгощ.

Підтримала землячку 18-річна вихованка подружжя Миколи та Тетяни Кривохижів Ксенія БЄЛОВА (С, СДЮСШОР В.Голубничого), яка з результатом  52:32.85 хв. була другою.

Друге місце в фіналі на 200 м посіла вихованка тренерів О.Ф.Білодіда та С.О.Корж  Анастасія ШИШНЯК (МОН, ОДЮСШ) – 25.42 с. Минулого ж року Анастасія до фіналу не пробилася.

Також значно покращив свій минулорічний результат (5-е місце) вихованець Д.Корнієнка Іван ПОВАЛЯШКО (МОН, ОДЮСШ). Метнувши диск (1,75 кг) на рекордні для юніорів області 55.46 м, він став другим. Іван також виконав норматив на юніорський чемпіонат світу і таким чином став другим представником від Сумщини, якого було включено до команди збірної України на юніорський ЧС. А третє місце в метанні диска, як і минулого року, посів вихованець Г.Т.Філенко Дмитро ОЛЕКСЕНКО (МОН, ОДЮСШ) – 51.24 м.

Решта представників Сумщини  посіли високі місця і були близькими до п’єдесталу пошани.

Олег СВИСТУН (К, КЗ Сумська РДЮСШ) в спортивній ходьбі на 10000 м зайняв4-е місце – 46:08.06 хв.

Пятим у штовханні ядра (6 кг) з результатом – 14,78 м став Ігор КИРИЧЕНКО (МОН, ОДЮСШ).

Також зберіг своє минулорічне (6-е) місце в фіналі бігу на 400 м Федір САВОСТЯН (МОН, ДЮСШ Охтирська) – 50.02 с. Федір також пробився до фіналу на 200 м з шостим результатом – 22.92, але в фіналі не стартував.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з успішними виступами!З надією чекаємо приємних повідомлень із юніорського чемпіонату світу у Биджгощі!

З детальною інформацією про змагання, повнимипідсумковими протоколами та офіційними документами можнаознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.