Спортивна особистість Сумщини 2015

Сьогодні, 01 квітня 2016 р., в приміщення Сумського театру юного глядача відбулась ювійлена (десята) урочиста церемонія “Спортивна особистість Сумщини 2016” – підбиття підсумків минулого спортивного року за рішенням громадських спортивних організацій: обласного відділення НОК України, громадської ради з питань фізичної культури і спорту, федерацій з видів спорту та спортивних журналістів. На захід для проведення нагородження і привітання спортивної еліти області завітав Голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко. Крім нього в нагородженні спортсменів та тренерів участь приймали й інші посадовці, ректори вишів та відомі громадські діячі нашого краю.

Приємно відзначити, що серед переможців та призерів в усіх номінаціях з олімпійських видів спорту наші легкоатлети були на провідних ролях!

Так, Віталія Бутрима було визнано найкращим спортсменом області з олімпійських видів спорту серед чоловіків. Його одвічний суперник на біговій доріжці й товариш по життю і збірній України Євген Гуцол в цій же номінації посів ІІ місце.

20160401_152202

 20160401_152150

Вікторія Кащеєва (П’ятаченко) опинилась на ІІІ позиції серед жінок з олімпійських видів спорту, а Євгенія Мучарова (вихованка Охтирської ДЮСШ) посіла також ІІІ місце серед юних спортсменок з олімпійських видів спорту.

20160401_155934

Заслужений тренер України Микола Павлович Гудим в номінації “тренер року з олімпійських видів спорту” посів ІІІ місце.

20160401_154212

Нашого прославленого метальника списа в категорії “мастерс” Сергія Гаврася було відзначено “бронзою” в номінації “Приклад для наслідування”.

Федерація легкої атлетики Сумської області вітає атлетів та їх тренерів з почесним визнанням громадськості! Ми не перестаємо пишатися вашими успіхами! Вкотре дякуємо за ваші минулорічні здобутки і бажаємо вдалої й планомірної підготовки до літьонго сезону 2016, який обіцяє бути дуже цікавим і є надвідповідальним й важливим для всіх нас!