Сумщина запрошує на Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу!

Афіша Крос Куца 2016

РЕГЛАМЕНТ

РОЗКЛАД

РОЗКЛАД РУХУ ТРАНСПОРТУ.pdf (269 downloads)

ПРОГРАМКА для завантаження.pdf (275 downloads)

Шановні друзі, любителі бігу та активного відпочинку!

Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичного кросу присвячених пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца!

Володимир Петрович Куц – видатний легкоатлет, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер СРСР. На XVI Олімпійських іграх у Мельбурні (1956 р.) завоював дві золоті медалі на дистанціях 5000 м і 10000 м. У 1956 і 1957 роках був визнаний найкращим спортсменом світу.

Змагання відбудуться 15 квітня в селі Олексине Тростянецького району Сумської області.

День приїзду – 14 квітня.

Для іногородніх учасників організатори пропонують безкоштовне розміщення у готелях м. Тростянець (9 км від місця проведення змагань).

Місце проведення змагань вибране невипадково, адже це рідне село нашого прославленого земляка. Крім того, бігову трасу буде прокладено вздовж вулиці, яка названа на його честь, отже учасники змагань матимуть змогу випробувати власні сили безпосередньо поруч з батьківською хатою В.Куца. Звісно ж, сама бігова траса теж буде підготована належним чином.

Для учасників заходу в день приїзду заплановані екскурсія по м.Тростянець, ознайомлення з історико-культурною спадщиною міста, сучасними об’єктами культури та спорту, масштабними заходами, які нині проводяться у місті. Ну і, звичайно ж, історичний екскурс про спортивний та життєвий шлях Володимира Куца.

Переможці та призери отримають грамоти, медалі, а також подарунки від організаторів та спонсорів змагань.

В категоріях «чоловіки» та «жінки» для переможців та призерів передбачені грошові призи 1-е місце – 1200 грн.; 2-е місце – 1000 грн.; 3-е місце – 800 грн.

Юнаки та дівчата 2003 р.н. та молодше – 500м

Юнаки та дівчата 2001-2002 р.н. – 1км

Юнаки та дівчата 1999-2000 р.н. – 2км

Юніори та юніорки – 4км

Жінки, жінки молодь – 4км

Чоловіки, чоловіки молодь – 6км

Чоловіки ветерани (спортсмени, яким на момент старту виповнилося 35 років і більше) – 6км

Жінки ветерани(спортсменки, яким на момент старту виповнилося 35 років і більше) – 4км

Спортсмени-аматори (з клубів любителів бігу, незалежно від віку) чоловіки – 6 км, жінки – 4 км

Усю необхідну інформацію можна знайти в РЕГЛАМЕНТІ змагань

Чекаємо на вас на батьківщині нашого уславленого чемпіона і видатної людини!

Свіже повітря, чудові краєвиди, свято спорту та історичної спадщини на славній козацькій землі! Чи можна краще провести весняний день!??

До залізничної станції с.Олексине прямують поїзди приміського сполучення. Отже, дістатися до місця події можна без зайвих проблем та витрат як з м.Суми, так і з м.Тростянець.

Для провідних стаєрів і кросменів України організатори готові розглянути індивідуальні умови приїзду, перебування та участі в змаганнях!

Телефон для довідок: 066 119 46 51 (Сердюченко Олексій Олександрович)