Сумська федерація легкої атлетики визнана найкращою серед територіальних ФЛА за підсумками діяльності у 2015 році

Шановні друзі!

На цьому тижні федерація легкої атлетики України підвела підсумки роботи територіальних федерацій легкої атлетики у 2015 році і представила рейтинг огляд-конкурсу на своєму офіційному сайті. Рейтинг було сформовано за декількома показниками основних напрямків діяльності обласних федерацій.

Нам дуже приємно сповістити, що за підсумками даного рейтингу діяльність Сумської обласної федерації була визнана найкращою, і ми з сумою у 520 балів (із 600 можливих) зайняли І місце в даному огляд-конкурсі!

З цього приводу висловлюємо велику подяку всім членам керівного складу ФЛАСО, нашим друзям, партнерам, ну і, звичайно ж, спортсменам, тренерам, суддям – всім небайдужим і дієвим представникам нашої організації, хто допомагає нам рухатись вперед на шляху розвитку легкої атлетики на Сумщині і по всій країні!

Також дякуємо федерації легкої атлетики України за високу оцінку нашої діяльності! Розуміємо, що відтепер до нас буде прикута більша увага, і вимоги до нас, як до лідерів, стають ще вищими. Та ми з достоїнством і ще більшою віддачею зробимо все можливе за для втримання першості в наступні рази і підвищення рівня самоорганізації й ефективності нашої діяльності.

Нашу велику справу лише розпочато…

З детальною інформацією про основні засади і підсумки конкурсу можна ознайомитись на офіційному сайті ФЛАУ.

4c1c417c-9c5e-46db-916a-819011fa4fc3