До уваги представників команд та учасників чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні! (24-27 лютого 2016, м.Суми)

Інформація для представників команд, учасників та гостей чемпіонатів України з легкої атлетики у приміщенні!

Проект эскиза Билборд ЧУ 2017 (мал)

Вже цими днями Суми очікують на гостей з усіх областей України і готуються скласти найскладніший іспит з організації й проведення найвідповідальніших змагань.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ:

Прохання до представників команд (хто ще це не зробив), будь ласка, зв’яжіться з організаційним делегатом змагань (066 119 46 51  e-mail: alexserd85@gmail.com) і підтвердіть склад учасників на розміщення у готелях міста, ваші контактні дані та час приїзду до м.Суми! Це значно прискорить процес розміщення та транспортування команд то місця проживання.

Цього року, як і минулого, ми максимально ретельно підійшли до питання розміщення наших гостей, знайшовши нових (та при цьому зберігши старих) друзів та партнерів, які йдуть нам на поступки та готові прийняти вас в зручних умовах і за помірними цінами. Тож велике прохання до всіх гостей… будь ласка викажіть і ви шану та повагу до господарів і персоналу готелів, які вас приймають, бережно поводьтеся із майном готелів та поважайте інших гостей. Ми розраховуємо на підтримку наших партнерів й надалі.

Транспорт. Учасників обох чемпіонатів обслуговуватиме місцева транспортна компанія. Великі групи, що прибуватимуть до залізничного вокзалу будуть організовано перевозитись до місць проживання у готелях. В дні змагань (яким є і день приїзду), транспорт курсуватиме за узгодженимз вами розкладом. На вечірню розминку, церемонію відкриття, а також по закінченню вечірніх програм кожного дня (від манежу до готелів)  – 100%. В ранковий час – за необхідності і попереднім замовленням представників (адже передбачити загальний зручний час для кожного вида програми – неможливо).

Розминка учасників 13 і  16 лютого буде проводитись у манежі вранці (10:00 – 12:00) та увечері (16:00 – 19:00).

Під час основного чемпіонату здійснюватиметься телетрансляція змагань! Тож, велике прохання проводити розминку, складати речі і спостерігати за змаганнями лише в спеціально передбачених місцях (підтрибунні приміщення, гардероб та роздягальні, трибуни відповідно).

Учасникам буде запропонована питна вода. Не залишайте пусті стаканчики і  пляшки, викидайте в урни для сміття і спеціальні пакети.

Ми хочемо показати глядачам легку атлетику у всій красі!!! Але без вашої участі наші зусилля можуть залишитися марними! Зробимо це разом!

Дякуємо за увагу та порозуміння!

ІНСТРУКЦІЯ по місту Суми

Далі наводимо інформацію про розміщення та пересування по м.Суми, що може стати в нагоді для тих, хто вперше відвідує наше місто, або ще не достатньо орієнтується його вулицями.

Легкоатлетичний манеж Сумського державного університету знаходиться за адресою: вул Прокоф’єва, 38/1.

Таксі по місту коштує не дорого. Середній заказ обійдеться в 25-30 грн. Наприклад, від залізничного вокзалу до готелю-гуртожитку «Олімпійський» (вул Прокоф’єва, 38/2) лічильник за звичай нараховує 30 грн. Замовляйте з мобільного. Не сідайте до «приватників» і авто без лічильника. Накрутять!

Номери телефонів служб таксі:

099 347 16 06

050 304 45 99

050 304 73 71

093 636 76 99

Міський транспорт починає працювати з 6 години ранку. В основному маршрутні таксі, вартість перевезення в яких складає 3 грн. Більшість з «центральних» маршрутів, які стануть вам в нагоді, не доведеться чекати довше 3-5 хв. На автобуси і тролейбуси розраховувати не радимо. Інтенсивність їхнього руху поки що залишає бажати кращого.

Готелі, які ми пропонуємо для розміщення.

  1. Готель-гуртожиток «Олімпійський», вул Прокоф’єва, 38/2.

Розташований безпосередньо біля легкоатлетичного манежу СумДУ. Новий сучасний готель, який наразі належить СумДУ. Від залізничного вокзалу (як і від місця прибуття міжміських перевізників – район McDonalds та Універмагу «Київ») можна дістатися маршруткою № 21. Їхати приблизно 20 хв. (до кінцевої зупинки маршрутки).

Детальна інформація за посиланням:

http://uabs.sumdu.edu.ua/ua/pro-akademiyu/gurtozhitok-gotel

  1. Готель «Вікінг», вул Прокоф’єва, 14.

Розташований неподалік манежу (близько 500 м вздовж річки Псел). Невеличкий приватний готель. Затишний та охайний. Щоб дістатися до нього використовуйте той же транспорт, що і в п.1, тільки сходити треба на дві зупинки раніше (район торгівельного центру «Європорт»).

Детальна інформація за посиланням:

http://gohotels.com.ua/ru/hotel?cid=779

  1. Готель «Ювілейний» ***, вул. Привокзальна, 9А.

Розташований біля самого залізничного вокзалу (приблизно 100м). Чудовий готель із просторими та гарно облаштованими кімнатами. Має статус «три зірки», яким сповна відповідає. До манежу діставатися все тією ж маршруткою №21. Зупинка прямо на виході із готелю. Від місця прибуття міжміських перевізників дістатися до готелю можна маршрутками № 12 та № 55. Поруч із готелем, в будівлі Проектного інституту (50м) є їдальня. Неподалік, метрах в 500 (вул. Леваневського, 22) працює супермаркет АТБ.

Детальна інформація за посиланням:

http://jubilejnaya.com.ua/

  1. Готель «Воскресенський»***, пл. Незалежності, 15.

Розташований в самому центрі міста, біля будівлі Сумської облдержадміністрації, міського РАГСУ та Воскресенського собору. Має статус «три зірки». Поруч із центральним ринком. Від зупинки міжміських маршрутних таксі 600м вздовж вулиці Кооперативна. Перейшовши дорогу і місточок, на зупинці можна сісти на маршрутки № 9 або №21, які прямують до манежу.

Детальна інформація за посиланням:

http://centre-hotel.sumy.ua/

  1. Готель «Псел», пров. Дачний 2/1.

Розташований на березі річки Псел, в районі Троїцького собору та родильного дому. Приватний готель, чудово мебльований, затишний та охайний. Єдиний «мінус» – нема зручного транспортного сполучення. Хоча дорога до манежу не займе більше 30 хв. Треба містком перейти річку Псел до просп. М.Лушпи і там сісти на маршрутку № 2 (або замовляйте таксі, вартість приблизно 25 грн.).

Детальна інформація за посиланням:

http://psyol.sumy.ua/hotel/

Для тих, хто все ж надає перевагу розміщенню у квартирах пропонуємо невеличку базу квартир м.Суми для завантаження:

  flat_database_Sumy.xls (0 downloads)

Харчування:

Вперше за часів проведення чемпіонатів у Сумах одразу поруч із манежем працюватиме кафе “Спорт-лайн”, яке запропонує комплексні обіди спеціально для учасників та гостей чемпіонату. Середній чек становитеме близько 30 грн.! Тож, ви матемете нагоду швидко, зручно та дешево пообідати. Режим роботи Чт, Пт (з 10:00 до 16:00).

Їдальня (3 поверх) у готелі-гуртожитку “Олімпіййський” працюватиме протягом всіх днів чемпіонату (з 8:00 до 20:00) . Буфет у манежі – так само.

Ресторан (5 поверх) в готелі-гуртожитку “Олімпіййський” пропонуватиме комплексні обіди за помірними цінами.

Інші місця для харчування неподалік:

Кафе-їдальня “Рідне місто”, вул. Прокоф’єва, 20.

https://vk.com/caferidnemisto

Кафе «Кампанья», вул Прокоф’єва, 14/2 (на другому поверсі торгівельного центру «Європорт»). Працює до 23:00. Крім основного меню пропонують також комплексні обіди.

https://vk.com/cafe_kampania

Торгівельно-розважальні центри:

«Мануфактура» https://www.facebook.com/ManufacturaTC/

«Лавина» http://www.lavina.in.ua/

Здається все…

Та ні… все одно хтось обов’язково буде шукати…

Нічні клуби:

«Маринад» (ТРЦ «Лавина») https://www.facebook.com/sumymarinad/

«Діалог» http://dialogsumy.info/

«Більбоу» http://qimpo.com/ru/sumy/nochnoy-klub-bilbou

«Монті» http://monti-club.sumy.ua/

Для шанувальників живих виступів радимо O’Graddy’s Irish Pub (виступи музичних колективів Пт, Сб з 21:00). http://beerplace.com.ua/irish-pub-ogradys-sumy

Приємного перебування у Сумах і вдалих виступів, друзі!!!