ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРІВ у приміщенні (м. Суми, 12-13 лютого 2016)

VTEM Carousel

 12-13 лютого в легкоатлетичному манежі УАБС завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні. Змагання мали широке представництво і були проведені на високому рівні. До нас завітав 431 атлет з усіх областей України та м. Київ. Були показані високі результати з огляду на молодий вік учасників (1997р.н. та молодше). На цих змаганнях здійснювався відбір до складу збірної команди України (по 12 юніорів та юніорок), яка наприкінці лютого буде приймати участь у традиційному міжнародному матчі юніорських команд Білорусі, України та Литви.

В першому ж виді змагань – спортивній ходьбі на 3000м серед юніорок – вихованка ОДЮСШ, Юлія Балим виборола срібну нагороду з результатом 14:40.97.

Під час вечірньої програми бронзову нагороду в бігові на 400 м здобув ще один вихованець ОДЮСШ Ярослав Демченко (2000 р.н.) з новим рекордом Сумської області серед юнаків 50.45.

У штовханні ядра серед юніорів вихованець ОДЮСШ Ігор Кириченко став четвертим, лише в останній спробі поступившись двома сантиметрами бронзовому призеру. Результат Ігора 15,30м. Вихованка СДЮСШОР В. Голубничого Ксенiя Белова посіла 5-е місце у спортивній ходьбі на 3000м серед юніорок – 15:15.64, а зовсім юна Аліна Ткач (2001 р.н.) тут стала сьомою15:53.26. Вихованець ДЮСШ Сумського району Антон Кравченко посів 6-е місце в спортивній ходьбі на 5000м серед юніорів – 23:43.23.

У другий день змагань представники Сумщини вибороли ще дві нагороди!

У змаганнях з естафетного бігу 4х200м серед юніорок впевнену перемогу з новим рекордом області – 1:44.19 здобула команда Сумщини у складі:

Анастасія Шишняк (ОДЮСШ)

Анна Цибульник (ОДЮСШ)

Дарина Маслюк  (ДЮСШ м.Охтрика)

Євгенія Мучарова  (ДЮСШ м.Охтрика)

Селфи чемпионок

Наша чоловіча команда в цьому ж виді програми стала срібним призером з результатом – 1:31.63, поступившись лише 0,03 сек команді Черкаської області, котра стартувала в іншому забігові. За нашу команду виступали:

Андрій Волинець (ОДЮСШ)

Максим Ревера (ОДЮСШ)

Федір Савостян (ДЮСШ м.Охтрика)

Ярослав Демченко (ОДЮСШ)

ip8eVPc5sug

Вітаємо наших атлетів та їх тренерів (Білодіда О.Ф., Ворожка Л., Цибульник О.М., Маслюка О.І., Мучарова О.М., Торяника О.В., Філенко Г.Т., Гудима М.П., Гудим С.В., Пилипея Л.П.,Бондаренка Є.М., Мірошніченко С.М. та О.М.) з підготовкою призерів юніорського чемпіонату України у приміщенні 2016! Так тримати!

У командному підсумку Сумська область зберегла минулорічну високу 5 сходинку, набравши 428 очок.

Загалом виступ нашої команди можна розцінити як вдалий та успішний! А що найприємніше дивимось  із нетерпінням в бік наступного року, коли наші юнаки, які вже на рівних змагаються з дорослішими суперниками стануть трохи старше і ще додадуть у майстерності.

Підсумкові протоколи змагань можна переглянути на сайті ФЛАУ за цим посиланням:

Репортаж про дану подію від ФЛАУ можна перегдянути тут.

Фотовідео та іншу корисну інформацію очікуємо найближчим часом на офційній сторінці змагань на сайті ФЛАУ.

Найоперативнішу інформацію завжди можна знайти у нашій групі ВК: http://vk.com/clubflaso