Наші успіхи на командному чемпіонаті України з легкої атлетики (серед юнаків 2000 р.н. та молодше)

VTEM Carousel

19-21 вересня у Кіровограді відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2000 р.н. та молодше. Збірна Сумської області була представлена командами Обласної ДЮСШ, СДЮСШОР В.Голубничого та Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі.

Одразу декілька наших юних атлетів стали переможцями та призерами цих змагань. Особливо приємно відзначити, що двоє атлетів оформили золотий дубль на цих змаганнях.

Так, вихованець ОДЮСШ і В.П.Бєлікова, білопільчанин Євген Максименко переміг у метання диска (1 кг, 50.46) та у штовханні ядра (4 кг, 16.18).

Також подвійною перемогою відзначився сумчанин Ярослав Демченко (ОДЮСШ, тренер – Бондаренко Є.М.). Ярослав у перший день змагань переміг на гладкій 400-метрівці (51.60), а у другий день – на 400м з бар’єрами (58.73).

У змаганнях зі спортивної ходьби на 3000м серед дівчат вихованки ОДЮСШ і родини Мірошниченків, Аліна Ткач та Анастасія Лукашевич принесли Сумщині переможний дубль. Їх результати – 16:22.41 та 16:34.52 відповідно.

Ще одну нагороду приніс нашій команді квартет дівчат в естафетному бігові 100м+200м+300м+400м. З результатом 2:28.53 у напруженій бородьбі вони вибороли бронзову нагороду. Склад команди: Вікторія Луніка, Оксана Павловскька, Анна Цибульник та Катерина Гунько. Всі вони представляють ОДЮСШ.

Вітаємо наших юних зірочок та їх тренерів! Бажаємо здоров’я, успіхів і подальшого удосконалення спортивної майстерності!

Окремо відзначаємо той факт, що команда Обласної ДЮСШ посіла третє місце у командних змаганнях серед ДЮСШ. Вітаємо директора Юрія Григоровича Білана і увесь колектив закладу з цим вагомим успіхом!

З підсумклвими протоколами змагань, статистичною інформацією, фото та ін. можна ознайомитись на офіційній сторінці змагань на сайті ФЛАУ за цим посиланням: http://uaf.org.ua/competitions/2015.09.20-21_kirovohrad/index.php?r=site/index