ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРІВ у приміщенні (м. Суми, 6-7 лютого 2015)

039

Шановні друзі!

Вчора у нашому місті, в легкоатлетичному манежі ДВНЗ “УАБС НБУ” завершився Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні. Змагання мали широке представництво і були проведені на високому рівні. До нас завітали 412 атлетів з усіх областей України та м. Київ. Серед числа учасників були юні, але вже титуловані атлети – переможці і призери Юнацьких Олімпійських ігор 2014 р. у Нанкіні (Китай): Юлія Левченко, Єлізавета Бабій та Джойс Коба. Були показані високі результати з огляду на молодий вік учасників (1996 р.н. та молодше). На цих змаганнях здійснювався відбір до складу збірної команди України, яка наприкінці лютого буде приймати участь у традиційному міжнародному матчі юніорських команд респ. Білорусь, України та Литви.

Юні легкоатлети Сумської області вибороли 6 нагород!

Вранці, одразу в першому ж виді змагань – спортивній ходьбі на 3000м серед юніорок – вихованка СДЮСШОР В. Голубничого, Ксенiя Белова виборола срiбну нагороду. При цьому вона встановила новий рекорд областi серед дічвчат (віком до 17 років) – 14:16.32!

Під час вечірньої програми І дня змагань одразу троє наших спортсменів долучилися до Ксенії як призери.

У штовханні ядра серед юніорок вихованка СДЮСШОР В. Голубничого – Анастасія Чапаєва – виборола срібну медаль, відправивши снаряд на 13м 26 см.

У змаганнях з бігу на 400м серед юніорів одразу двоє сумчан опинилися серед призерів: Михайло Тютюнников з ОДЮСШ м. Суми здобув срібло (50.13), а Федір Савостян, який є вихідцем з ДЮСШ м. Охтирки, а нині навчається і тренується в УАБС, здобув бронзову нагороду (50.66).

У другий день представники Сумщини вибороли ще дві нагороди!

Вихованець СДЮСШОР В. Голубничого – Єгор Криворучко – здобув срібну нагороду у змаганнях з бігу на 200м. Його час 22.49. Переможцю змагань він поступився лише 9-ма сотими секунди.

На радість вблівальникам “Срібну лихоманку” нашим атлетам нарешті вдалося перервати у останньому виді програми.

У змаганнях з естафетного бігу 4х400м у запеклій боротьбі з командою Дніпропетровської обл. вольову перемогу виборола наша команда юніорів у складі:

Федіра Савостяна (УАБС);
Юрія Сторожа (ОДЮСШ м. Суми);
Костянтина Ожійова (СДЮСШОР В. Голубничого)
Михайла Тютюнникова (ОДЮСШ м. Суми)
Хлопці показали час 3:22.24.

Вітаємо наших атлетів та їх тренерів (Кривохижу М.М., Яковлєва В.А, Пилипея Л.П., Білодіда О.Ф., Яценка В.В. та Курочкіна А.Б.) з цими вагомими здобутками! Так тримати й надалі!

У командному підсумку Сумська область посіла високу 5 сходинку, набравши 502 очки.
Загалом виступ нашої команди можна розцінити як вдалий й успішний!

Підсумкові протоколи змагань можна переглянути на сайті ФЛАУ.

Репортаж про цю подію від ФЛАУ можна перегдянути тут.

Фото та відео очикуємо найблищим часом.

Найоперативнішу інформацію завжди можна знайти у нашій групі ВК: http://vk.com/clubflaso

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *