16-17.01 ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ У ПРИМІЩЕННІ

4 ЧСО 16-17 січня

 

Шановні друзі!

16-17 січня, відразу по закінченню новорічних свят, у легкоатлетичному манежі УАБС зберуться провідні легкоатлети України для того, щоб відкрити легкоатлетичний 2015 рік у нашому місті. В змаганнях прийматимуть участь найкращі атлети Сумщини, та наші гості з інших областей.

Щорічно під час цих змагань глядачі стають свідками високих результатів міжнародного рівня, зокрема, в 2012 році турецький спринтер Раміль Гулієв встановив на цих змаганнях рекорд манежу з бігу на 60 м (6.58 с). На той час цей результат був серед найкращих у світовому топ-листі. Цього року ми чекаємо запеклої боротьби на дистанціях 60, 200, 400 метрів та у технічних дисциплінах, де братимуть участь провідні атлети Сумської області, а саме: Віталій Корж, Віталій Бутрим, Євген Гуцол, Володимир Супрун, Юрій Штанов, Олексій Поздняков, Оксана Шкурат та Ганна Красуцька. Конкуренцію їм складуть члени збірної команди України з інших областей. Також, поряд з майстрами спорту міжнародного класу у дорослій віковій групі, окремим заліком виявляти кращого будуть юнаки та дівчата 1998 року народження та молодші, які тільки розпочинають свій шлях у легкій атлетиці; та досвідчені ветерани.

Отже, 16-17 січня, легкоатлетичний манеж УАБС (вул. Прокоф’єва 38/1). Початок змагань о 14:00 у п’ятницю, та о 9:20 у суботу. Вхід вільний.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати свято королеви спорту у місті Суми.

Регламент та повний розклад змагань можна завантажити тут:

уточнений РОЗКЛАД ЧСО 2015

РОЗКЛАД ЧСО 2015

Регламент ЧCО 2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *