Підсумки Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодше

23-24 травня  у Львові відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодше. Серед 719 учасників чемпіонату з 26 регіонів України були і 9 дівчат та 13 юнаків із Сумщини. Набравши 416 залікових очок, наша команда  посіла 13-е місце.

Діана ГОНЧАРЕНКО (ОДЮСШ, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) впевнено виборола перемогу на дистанціях 100м – 12.13с та 200м – 24.62с.

Нікіта МАСЛЮК виборов бронзу у стрибках у довжину 6.81м та у бігу на 200м – 22.46с.

Ще одну бронзу до скарбнички Сумщини додав Едуард КРАВЧЕНКО. У спортивній ходьбі на 5000м він фінішував третім з результатом – 23:20.40.

Також бронзу в естафетному бігові 100м+200м+300м+400м виборов квартет юнаків (Дмитро МЕШИЙ, Нікіта МАСЛЮК, Нікіта КОСТЕЦЬКИЙ, Максим РОМАНОВ).

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитися на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.