ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ – 2021 у приміщенні

12 лютого в Сумах фінішував зимовий чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді.

У змаганнях взяли участь 475 атлетів з 25 регіонів України, Вірменії, Туреччини та Киргизстану.

У командному заліку Сумщина посіла  сьоме місце, набравши 913 очок. Молодь з доробком 1013 очок зайняла шосте місце.

Ігор МУСІЄНКО (ЗСУ, ШВСМ Сум) впевнено переміг у штовханні ядра. У кращій спробі він штовхнув ядро на 19,88м.

У фіналі на 400 м серед чоловіків Олександр ПОГОРІЛКО (Східний ЦОП) у запеклій боротьбі здобув 2-е місце, поступившись лише 0,14с представнику Туреччини. Його результат – 47.48с, це особистий рекорд спортсмена та норматив на чемпіонат Європи в приміщенні. (Інтерв’ю з спортсменом на сайті ФЛАУ)

Чоловічий квартет (Євген ШВЕЦЬЯрослав ДЕМЧЕНКО, Костянтин ОЖІЙОВ, Олександр ПОГОРІЛКО) святкував перемогу в естафеті 4х400 м – 3:16.24.

В естафеті 4х400м серед жінок (молодь) наша четвірка (Аліна БОГДАНОВА, Дарина МАСЛЮК, Анна МЕЛЬНИК, Анна ЦИБУЛЬНИК) виборола 1-е місце – 4:03.50.

Ярослав ДЕМЧЕНКО (ОДЮСШ м.Суми) з результатом 22,64с посів третє місце  серед молоді у бігові на 200м (у напівфіналі його час 22,08).

Підсумкові протоколи змагань, усю необхідну статистичну інформацію можна переглянути на офіційній сторінці чемпіонату на сайті ФЛАУ

Вітаємо наших переможців і призерів та їх тренерів!