Перемога ОДЮСШ м. Суми у КОМАНДНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ серед ДЮСШ та СДЮСШОР (2003 р.н. та мол.)

19-20 вересня в Луцьку відбувся  командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші).

Участь у змаганнях взяли 586 учасників з 25 регіонів України, серед них 20 юнаків та 11 дівчат із Сумщини, які з доробком  696 очок посіли 5  місце у командному заліку.

Діана ГОНЧАРЕНКО (ОДЮСШ м.Суми, тренери – Корж С.О., Білодід О.Ф.) виграла дистанції 100 м та 200м (12,22с та 25,16с)

Перемогу у спортивній ходьбі на 5000 м виборов Микола РУЩАК (КЗ ДЮСШ СРР Сум, тренери – Шелест О.П., Шелест Л.Г.), його результат –  21:59.94хв.

Ще одне перше місце у Валентини АВРАМЕНКО (ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля, тренер Лазоркін Р.О.) у метанні диска – 38.65м.

Також перемогу святкувала естафетна команда юнаків 100+200+300+400м (Ігор КОВАЛЕНКО, Нікіта МАСЛЮК, Максим РОМАНОВ, Андрій НЕЧИПОРЕНКО) – 2:01.06.

Анжеліка РАЧКОВСЬКА (ОДЮСШ м.Суми, тренер Торяник О.В.) виборола друге місце у бігові на 200м25.62.

Андрій НЕЧИПОРЕНКО (ОДЮСШ м.Суми, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) був другим у бігові на 400м – 50.05с.

Нікіта МАСЛЮК (ОДЮСШ, тренер Маслюк А.М.) лише 1 см поступився переможцю у стрибках у довжину – 5,90м.

Ще одне друге місце виборола естафетна команда дівчат 100м+200м+300м+400м у складі Іванни ПОЛЕЖАЙ, Єлизавети ЗЕМЛЯНІКІНОЇ, Анжеліки РАЧКОВСЬКОЇ, Діани ГОНЧАРЕНКО.

Третім у спортивній ходьбі на 5000 м став Едуард КРАВЧЕНКО (КЗ ДЮСШ СРР Сум, тренери – Шелест О.П., Шелест Л.Г.), його результат –  23:51.17хв.

У командному заліку серед 47 ДЮСШ команда ОДЮСШ м.Суми виборола 1-е місце (198 очок), КЗ ДЮСШ СРР Сум10-е (122 очки), ДЮСШ м. Охтирка – 27 (37 очок), ДЮСШ М.Маміашвілі  м. Конотоп 32-е (32 очки), ДЮСШ м. Ромни – 33-е (31 очко), ДЮСШ Білопілля – 36-е (30 очок).

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням

Сумчани на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF)

На чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), який 18-20 вересня приймало м.Клуж-Напока (Румунія), у складі збірної України виступали двоє сумчан.

Олександр ПОГОРІЛКО посів друге місце на дистанції 400 метрів (46.87с), 2-е місце у складі естафетної команди 4х100м (39.87с) та став третім у складі естафетної команди 4х400м (3:08.53)

Ігор МУСІЄНКО виборов друге місце (19,42 м) у штовханні ядра.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо успіхів у майбутніх стартах!

З підсумковими протоколами можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Підсумки чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР серед юнаків 2007-2008 р.н. (4-борство)

19-20 вересня  в смт. Лазурне Херсонської області було проведено  чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР 2007 р.н. та молодше з чотириборства.

Участь у змаганнях взяли 116 юнаків та 166 дівчат із 20 регіонів України. Від Сумщини виступали вихованці ДЮСШ м. Охтирка, ДЮСШ м. Ромни, ДЮСШ ім.Ю.Білонога, ОДЮСШ м. Суми та СДЮСШОР  ім. В. Голубничого

У командному заліку серед ДЮСШ команда ДЮСШ м. Охтирка набрала 473 очки і зайняла 7-е місце,  ДЮСШ м. Ромни21-місце (161 очко), ОДЮСШ м. Суми23-місце (110 очок), ДЮСШ ім.Ю.Білонога, – 24-місце (95 очок).

Серед СДЮСШОР команда СДЮСШОР  В. Голубничого посіла 6-місце (406 очок).

У командному заліку серед областей Сумщська область набрала очок і  посіла 6 місце!

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням

Підсумки відкритого чемпіонату м. Сум зі спортивної ходьби

3 вересня 2020 р. у міському парку ім. І.М .Кожедуба відбувся Відкритий чемпіонат м. Сум зі спортивної ходьби серед дітей, юнаків, молоді, дорослих та ветеранів на честь дворазового Олімпійського чемпіона, Почесного громадянина м. Суми Володимира Голубничого та з нагоди 60-річчя завоювання ним першої олімпійської медалі в Римі (03.09.1960 р.)

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Більше фото за ЦИМ посиланням

Підсумки Чемпіонату України з легкої алтетики серед дорослих та молоді.

29-30 серпня у м. Луцьк відбувся головний старт національного легкоатлетичного сезону – Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді, в якому взяли участь 493 спортсмени з 26 регіонів України, а також гості з Білорусі та Ізраїлю. Сумську область представляли 12 атлетів.

Олександр ПОГОРІЛКО (Східний ЦОП, тренери – Корж С.О., Білодід О.Ф.) підтвердив своє лідерство в довгому спринті, виборовши перше місце у бігові на 400м46.77с як серед дорослих, так і серед молоді.

Ігор МУСІЄНКО (ЗСУ, ШВСМ м. Суми, тренер –  Корнієнко Д.А.) впевнено здобув перемогу у штовханні ядра19.48 м.

Чоловіча естафетна команда 4х100м (Артем ДАНИЛЬЧЕНКО, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Олексій СЕРГІЄНКО, Володимир СУПРУН святкувала перемогу з результатом 41.06с.

Чоловіча естафетна команда 4х400м (Євген ШВЕЦЬ, Костянтин ОЖІЙОВ, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Олександр ПОГОРІЛКО) здобула перемогу з результатом – 3:11.33 хв.

Євген ШВЕЦЬ (Східний ЦОП, тренери – Торяник О.В., Корж С.О., Лазоркін Р.О.) виборов перше місце в бігові на 400 м з/б серед молоді – 53.73с (це новий рекорд Сумської області серед юніорів).

Ярослав ДЕМЧЕНКО (ОДЮСШ м. Суми, тренер Бондаренко Є.М.) став третім серед молоді у гладкому бігу на 400м – 48.42с (у забігах він показав час – 48.00).

Катерина СТАДНІК  (ОДЮСШ м. Суми, тренер Цибульник О.М.) посіла третє місце  в бігу на 200м серед молоді – 25.47с.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.

Рекорд України U18 та перемога Сумської області у командному заліку чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н. та молодше

26-27 серпня у м. Луцьк відбулися перші національні змагання цього сезону для юнаків – Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше, в якому взяли участь 573 учасники з 26 регіонів України. Сумську область представляли 40 атлетів, які вибороли 3 перших, 7 других та 2 третіх місця, набрали 823 очки і стали переможцями в командному заліку.

Феєричну перемогу у спортивній ходьбі на 5000м  з новим рекордом України у категорії U18 виборов Микола РУЩАК (КЗ ДЮСШ СРР Сум, тренери –  Шелест О.П., Шелест Л.Г). Рекордний час21:26.08хв. Третє місце в цьому виді посів ще один вихованець подружжя Шелест Едуард КРАВЧЕНКО23:55.08хв.

Дмитро ТОРГАЧОВ (МДЮСШ “Колос” Сум, тренери – Головченко Т.І., Закіров В.Г.) виборов перше місце в бігові на 1500 м – 4:01.01. У бігові на 800м він посів друге місце – 1:58.93.

Діана ГОНЧАРЕНКО (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) у бігу на 100м – виборола друге місце – 12.67 , на дистанції 200м вона була третьою – 26.23с.

Анжеліка РАЧКОВСЬКА (ОДЮСШ, тренер Торяник О.В.) виборола друге місце у бігові на 200м26.14.

Лариса ГОЛУБОВСЬКА (ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, м. Конотоп, тренер Мазура Т.В.) посіла друге місце у семиборстві  – 4142  очок.

Андрій НЕЧИПОРЕНКО (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) був другим у бігові на 400м – 50.53с.

Валентина АВРАМЕНКО (ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля, тренер Лазоркін Р.О.) стала другою у метанні диска – 39.12м.

Традиційно вдалим був виступ наших естафетних команд. В естафетному бігові 100м+200м+300м+400м квартет дівчат (ЗЕМЛЯНІКІНА Єлизавета, РАЧКОВСЬКА Анжеліка, ГОНЧАРЕНКО Діана, МЕЛЬНИК Анна) виборов перше місце, а хлопці (Олександр ГОВОРУН, Нікіта КОСТЕЦЬКИЙ, Максим РОМАНОВ, Андрій НЕЧИПОРЕНКО)  посіли друге місце.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

ПІДСУМКИ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

15-16 серпня в Луцьку відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді та чемпіонат України з бігу на 10000 метрів. Це були перші дорослі національні змагання після тривалої перерви, пов’язаної з впровадженням карантину. Всього участь у змаганнях взяли 487 спортсменів з 25 регіонів України. Сумську область представляли 23 атлети.

У командному заліку традиційно найбільш вдало сумчани виступили у спринтідруге місце серед молоді та четверте місце серед дорослих, у видах витривалості – дорослі посіли девяте місце, а молодь тринадцяте. У стрибках та метаннях, на жаль, наші представники участі не брали.

В особистому заліку найбільш вдало виступили:

Олександр ПОГОРІЛКО (Східний ЦОП, тренери – Корж С.О., Білодід О.Ф.) посів перше місце у бігові на 400м46.98с як серед дорослих, так і серед молоді.

Ігор ГЛАВАН (ШВСМ Сум, тренери – Мірошниченко С.А., Кузьмук Р.М.) переміг у спортивній ходьбі 5000 м з результатом 19:23.88хв, Олег СВИСТУН у цій дисципліні посів друге місце – 19:25.92хв.

Чоловіча естафетна команда 4х400м (Євген ШВЕЦЬ, Костянтин ОЖІЙОВ, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Олександр ПОГОРІЛКО) здобула перемогу з результатом – 3:12.77хв.

Чоловіча естафетна команда 4х100м (Андрій ВОЛИНЕЦЬ, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Олексій СЕРГІЄНКО, Володимир Супрун) виборола друге місце з результатом 41.20с.

Євген ШВЕЦЬ (Східний ЦОП, тренери – Торяник О.В., Корж С.О., Лазоркін Р.О.) посів друге місце у бігові на 400 м з/б серед молоді54.99с.

Аліна ТКАЧ (Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) була другою у спортивній ходьбі 5000м серед молоді 25:54.80хв.

Вітаємо переможців, призерів командного чемпіонату України, їх тренерів та бажаємо успіхів у подальших стартах.

З детальною інформацією про змагання, повними підсумковими протоколами та офіційними документами можна ознайомитись на офіційній сторінці цих змагань на сайті ФЛАУ.

Підсумки чемпіонату України серед юніорів

З 12 по 13 липня у м. Луцьк були проведені перші після початку пандемії коронавірусу національні легкоатлетичні змагання – Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Вперше була організована трансляція юніорських змагань на офіційному каналі ФЛАУ, і вперше трансляція відбувалася в мульти-форматі!

У змаганнях взяли участь 405 атлетів з 25 регіонів України. Сумську область представляли 18 спортсменів, які вибороли 2 перших, 3 других та 3 третіх місця, набрали 599 очок і зайняли 7 місце у командному заліку.

Перемогу святкував Євген Швець (Східний ЦОП, тренери – Торяник О.В., Корж С.О., Лазоркін Р.О.) у бігу на 400м з\б – 54.75с. та естафетна команда юніорок 4х400м (БОГДАНОВА Аліна, СТАДНІК Катерина, МЕЛЬНИК Анна, ГОНЧАРЕНКО Діана)

Друге місце вибороли: Дмитро ТОРГАЧОВ (МДЮСШ “Колос” Сум, тренери – Головченко Т.І., Закіров В.Г.) у бігу на 800м1:56.31 та Діана ГОНЧАРЕНКО (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) у бігу на 200м – 24.88с., а також естафетна команда юніорок 4х100м (ГОНЧАРЕНКО Діана, СТАДНІК Катерина, БОГДАНОВА Аліна, РАЧКОВСЬКА Анжеліка)

Третє місце посіли: Дмитро ТОРГАЧОВ (МДЮСШ “Колос” Сум, тренери – Головченко Т.І., Закіров В.Г.) у бігу на 1500м3:59.46 та Аліна ТКАЧ (Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) у спортивній ходьбі на 10000м 57:27.74., а також естафетна команда юніорів 4х100м (КЛОЧКО Руслан, КОШАРЕНКО Кірілл, ЛИСТОПАДНИЙ Влад, ШВЕЦЬ Євген)

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Підсумки чемпіонату Сумської області з легкої атлетики

24-25 липня на стадіоні спорткомплексу ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка відбувся Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів.

Участь у змаганнях взяли 210 спортсменів із міст та районів Сумської області, а також представники Луганської та Черкаської областей.

Для наших спортсменів це була добра нагода перевірити свій фізичний стан після карантину, а для кращих атлетів цей старт можна розглядати ще й як перевірку перед змаганнями чемпіонатів України серед юніорів, серед юнаків 2003 р.н. та молодших, серед дорослих та молоді, командного чемпіонату України серед дорослих та молоді, які у серпні буде приймати м. Луцьк.

З рештою, всі наші провідні атлети підтвердили всій високий рівень. В більшій мірі це стосується групи метань, спринту та спортивної ходьби.

Більш детально ознайомитися з підсумками змагань можна переглянувши підсумкові протоколи.

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Підсумки чемпіонату Сумської області з легкоатлетичного триборства

18 липня на стадіоні спорткомплексу ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулися перші змагання  літнього сезону для юнаків та дівчат 2007-2008 р.н. – Чемпіонат Сумської області з легкоатлетичного триборства.

Програма змагань складалася з бігу на 30 м, стрибків у довжину та  метання м’яча. Переможці визначалися як в загальному заліку серед юнаків та дівчат, так і в окремих видах програми.

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ