Всеукраїнські змагання “Кубок Дружби”

10 травня, в Ужгороді, відбулися Всеукраїнські змагання “Кубок Дружби”, участь в якому взяла 31 команда з 14 регіонів України та Закарпаття (майже 200 учасників). Серед них були і сумські легкоатлети, які досить вдало виступили на цих змаганнях.

Оксана Шкурат на 100м з/б перемогла з результатом 14,06 с.

Перше місце у бігу на 400 м з/б серед чоловіків зайняв Євгеній Швець, з результатом 54.34 с.

У бігу на 400 м серед чоловіків перше місце зайняв Олександр Погорілко його результат 47.78 с, а другим став Михайло Тютюнников – 47.91 с. Серед жінок з цієї дисципліни Євгенія Мучарова виборола  перше місце, з результатом – 57.97 с.

У бігу на 100 м серед чоловіків друге місце посів Андрій Волинець з результатом 10.8 с Серед жінок з цієї ж дисципліни Анастасія Шишняк стала п’ятою, її результат – 12.78 с.

У бігу на 200 м серед жінок першою стала Анастасія Шишняк з результатом 25.54 с. А серед чоловіків третім прийшов Юрій Сторож, його результат – 22.56 с.

Вітаємо спортсменів та тренерів із перемогами на змаганнях!

З повними результатами змагань можна ознайомитись за ЦИМ. посиланням.

Підсумки чемпіонату Сумської області з легкої атлетики

11-12 травня на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулися змагання чемпіонату Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів серед збірних команд міст і районів.

Пропонуємо до вашої уваги  результати змагань.

Обласні змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів

7-8 травня у Сумах на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулись обласні змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів.

У напруженій боротьбі у першій групі перемогу виборола збірна м. Ромни, друге місце за командою м. Охтирки, треті – школярі з обласного центру, у другій групі перемогла команда Сумського р-ону, ІІ місцеВ -Писарівський р-он, ІІІ місцеЯмпільський р-он,  у третій групі  І місце – Глухівський р-он, ІІ місце – Роменський р-он, ІІІ місце – Лебединський р-он.

У особистому заліку серед юнаків переміг Нікіта КОСТЕЦЬКИЙ (м. Ромни), серед дівчат кращою була Іллона СВІЧКАР (м. Ромни).

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Змагання з легкої атлетики серед закладів ЗВО ІІІ-ІV р.а.

6-7 квітня 2019 року на стадіоні СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулися   змагання змагання з легкої атлетики серед закладів ЗВО ІІІ-ІV р.а.. з легкої атлетики.

Пропонуємо вашій увазі підсумкові протоколи змагань:

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Запрошуємо на змагання з кросу та спортивної ходьби присвячені пам’яті ЗТУ В.М.Синявіна.

25 травня в с.Сад Сумського району відбудуться традиційні змагання Відкритої особистої першості Сумського району та Сумської обласної організації ВФСТ “Колос” з легкоатлетичного кросу та спортивної ходьби, присяченої пам’яті Заслуженого тренера України В.М.Синявіна.

РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цьому заході!

Запрошуємо на чемпіонат Сумської області з легкої атлетики

11-12 травня на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка відбудуться змагання чемпіонату Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів серед збірних команд міст і районів.

Пропонуємо вашій увазі регламент і розклад змагань, а також запрошуємо для участі та перегляду змагань:

ПІДСУМКИ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНАКІВ 2002 Р.Н. ТА МОЛОДШИХ

23 – 24 квітня в Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України серед юнаків 2002 р.н. та молодших. У змаганнях взяли участь 738 легкоатлетів, в тому числі команда Сумщини у складі 25 юнаків та 11 дівчат. Їх здобуток 3 перших, 1 друге та 1 третє місце, і як результат – 425 очок і 9-е місце в загальнокомандному заліку серед 25 команд.

 Подвійного успіху досяг  Віталій ОПАНАСЕНКО  (МОН, ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля, тренер – Лазоркін Р.О.). Він переміг у штовханні ядра (5кг) – 15,72м та у метанні диска (1,5кг) – 51,27м.

Також 2 нагороди здобув Максим ШТАКІН (МОН, ОДЮСШ м. Суми, тренер – Філенко Г.Т.). У перший день змагань він фінішував третім у фіналі бігу на 100м з результатом 11.29с, а наступного дня переміг на дистанції 200м22.38с.

Друге місце виборов Микола РУЩАК (К, КЗ ДЮСШ СРР, тренери – подружжя Шелест О.П. та Л.Г.) у спортивній ходьбі на 5000м з результатом 22:04.59хв.

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату та їх тренерів з успішним виступом та бажаємо перемог у наступних стартах!

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Успіх сумських скороходів на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби

Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби, який 20 квітня приймало  грецьке місто Александруполіс, приніс Україні три медалі, дві з них на рахунку вихованців КЗ СРДЮСШ СРР та тренерів – Шелест О.П., Шелест Л.Г.

У віковій категорії U18 Микола Рущак виборов друге місце, подолавши дистанцію 10 км за 44.25,61 хв.

Другим серед юніорів на дистанції 10 км став Ігор Гончаренко, його результат – 44.40 хв.

Аліна Ткач (Східний ЦОП, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) з результатом  52.06 хв посіла шосте місце на дистанції 10 км серед юніорок.

Перемоги сумчан на Всеукраїнських змаганнях з метань

18-20 квітня у м. Кам’нець – Подільський відбулися Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Ф. Мельник та А. Бондарчука. Сумщину на них  представляли 2 спортсмени і обидва вибороли перемоги у своїх видах.

Іван ПОВАЛЯШКО (МОН, ШВСМ) з результатом 54.53 зайняв І місце у метанні диска (категорія Молодь чоловіки U23 ),  Ігор МУСІЄНКО (МОН, ШВСМ) переміг у штовханні ядра серед чоловіків з кращим результатом сезону в Україні – 19,85 м. Тренує спортсменів Дмитро Корнієнко.

Вітаємо спортсменів та тренера і бажаємо перемог у майбутніх стартах!

Підсумки відкритого чемпіонату обласної ДЮСШ з легкоатлетичного кросу пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца.

12 квітня в селі Олексине Тростянецького району Сумської області відбулись змагання відкритого чемпіонату обласної ДЮСШ з легкоатлетичного кросу пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца.

Організаторами заходу виступила Сумська обласна ДЮСШ. Допомогу в організації надали федерація легкої атлетики Сумської області, Сумське обласне відділення НОК України, Тростянецька райдержадміністрація, Тростянецтка ДЮСШ, Білківська селищна рада, президент федерації легкої атлетики Сумської області Юрій Бова.

Змагання відкривали президент федерації легкої атлетики Сумської області, міський голова Тростянецької ОТГ Юрій Бова, голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко, голова Білківської селищної ради Сергій Пономаренко. Були присутні на заході й інші поважні гості.

Теплий весняний день, святкова атмосфера забезпечена організаторами, все сприяло вдалому проведення змагань

Загалом участь у змаганнях взяли 180 юних легкоатлетів з 12 регіонів області.

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

ФОТОЗВІТ