Всеукраїнські змагання з легкої атлетики, присвячені пам’яті ЗТУ С. Операйла

15-16 грудня в легкоатлетичному манежі СумДУ відбулися Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики, участь в яких взяли 255 юних атлетів з 18 регіонів України.

У командному заліку збірна Сумської області набрала 832 очки і виборола ІІ місце, поступившись команді Дніпропетровської області (659 очок), замкнули трійку кращих юні атлети Чернігівської області (754 очки).

В особистому заліку наші атлети  вибороли 3 золоті, 8 срібних та 6 бронзових медалей, естафетна команда дівчат святкувала перемогу, а юнаки стали другими.

ЗЕМЛЯНІКІНА Єлизавєта (ДЮСШ м. Ромни, тренер – Лісненко О.М.) перемогла в біу на 200м серед дівчат – 26.63 та посіла ІІІ місце в біу на 60м з\б9.48с.

КОСТЕЦЬКИЙ Нікіта (ДЮСШ м. Ромни, тренер – Лісненко О.М.) став переможцем в бігу на 200м серед юнаків – 23.21 та посів ІІІ місце в бігу на 60м7.22с.

ГОНЧАРЕНКО Діана (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) святкувала перемогу в бігу на 60м серед дівчат – 7.78с.

РОМАНОВ Максим (ДЮСШ м. Охтирка, тренер – Мучаров О.М.) зайняв ІІ місце в бігу на 400м51.78с та в бігу на 200м 23.49с.

РИБАЛКА Інна (ДЮСШ м. Ромни, тренери – Савицький М.В, Савицька В.В.) стала другою в бігу на 60м з\б9.35с та третьою в бігу на 60м8.00с.

СМОЛЕНСЬКА Мілена (МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого, тренери – Іванишина К.О., Соколова О.А.) виборола ІІ місце в бігу на 1500м4:59.55 та ІІІ місце в бігу на 800м2:19.92.

МОСКАЛЕНКО Михайло (ДЮСШ м. Ромни, тренери – Савицький М.В, Савицька В.В.) з новим рекордом Сумської області посів ІІ місце в бігу на 60м з\б8.47с.

ПОЛЕЖАЙ Іванна (ДЮСШ м. Ромни, тренер – Лісненко О.М.) стала другою в бігу на 200м27.13с.

ЮЩЕНКО Дарина (ОДЮСШ м. Суми, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) посіла друге місце у спортивній ходьбі на 3000м серед дівчат – 16:05.97хв.

ШЕВЧЕНКО Вадим (ОДЮСШ м. Суми, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.)  став другим у спортивній ходьбі на 3000м серед юнаків – 14:09.19хв.

ЛАЗОРЕНКО Сергій (КЗ ДЮСШ Степанівської с.р. Сум, тренери Шелест О.П., Шелест Л.Г) у цьому виді був третім14:59.59хв.

СКЛЯР Назар (ДЮСШ В-Писарівського р-ну, тренер – Рибалка Г.П.) фінішував третім в бігу на 3000м9:36.34хв.

ТИТАРЕНКО Олександр (ДЮСШ ім.Ю.Білонога, Білопілля, тренер – Лазоркін Р.О.)

Бажаємо нашим юним атлетам подальшого вдосконалення спортивної майстерності! Нехай наступні старти у цьому зимовому сезоні принесуть нові особисті рекорди!

З детальною інформацією про ці змагання, повними підсумковими протоколами можна ознайомитись за цим посиланням.

Запрошуємо до участі в Чемпіонаті Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих у приміщенні

19-21 грудня в легкоатлетичному манежі Сумського держаного університету відбудуться змагання Відкритого чемпіонату Сумської області з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків дорослих та ветеранів.

Усю необхідну інформацію можна дізнатися у регламенті та розкладі проведення змагань

РЕГЛАМЕНТ                   РОЗКЛАД

Підсумки обласних змагань з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні пам’яті ЗТ України М.Т. Філенка

1-2 грудня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні пам’яті ЗТ України М.Т. Філенка.

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ

Вітаємо з Днем народження Юрія Григоровича Бєлана!

25 листопада святкує свій день народження директор обласної ДЮСШ Юрій Григорович Бєлан!

Від імені усієї легкоатлетичної спільноти Сумщини вітаємо Юрія Григоровича з цим святом та бажаємо досягнення нових професійних висот, здоров’я та здійснення усіх мрій!

Запрошуємо до участі в обласних змаганнях з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні пам’яті ЗТ України М.Т. Філенка

1-2 грудня в легкоатлетичному манежі СумДУ відбудуться обласні змагання  з легкої атлетики у приміщенні пам’яті ЗТУ М.Т.Філенка серед учнів ДЮСШ, СДЮСШОР 2004 р.н. та молоше. Пропонуємо вашій увазі регламент та попередній розклад цих змагань.

РЕГЛАМЕНТ                             РОЗКЛАД

Звітно-виборна Конференція ФЛАСО

Федерація легкої атлетики Сумської області повідомляє, що виконавчим комітетом ФЛАСО (протокол онлайн-засідання №4 від 04 листопада 2021 року) було прийнято рішення щодо проведення чергової звітно-виборної Конференції ФЛАСО. Конференція відбудеться 21 грудня 2021 року об 11:00 у Палаці студентського спорту СумДУ (м. Суми, вул. Прокоф'єва, 38/1). Початок реєстрації учасників – о 10:00.

Попередній рейтинг спортсменів за 2021 рік

До уваги членів федерації легкої атлетики Сумської області (тренерів, спортсменів, керівників організацій)!

У розділі Статистика – Рейтинг – Рейтинг  спортсменів опубліковано попередній рейтинг спортсменів, які принесли залікові очки (за таблицею очок визначення рейтингу з олімпійських видів спорту) за 2021 рік.

Прохання перевірити дані (дата народження, заклад, тренер, очки). При підрахунку рейтингу тренерів залікові очки підуть тренеру, прізвище якого вказано першим.

Норматив Інни Кашиної та чотири перемоги сумських скороходів на чемпіонаті України

24 жовтня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 кілометрів, командний чемпіонат України на дистанції 20 км та ювілейний XXV міжнародний Кубок «Вечірній Івано-Франківськ». Участь у змаганнях взяли 175 атлетів з 12 областей України, а також з Польщі, Литви, Латвії й Угорщини.

Інна ЛОСЕВА (КАШИНА) дебютувала на дистанції 35 кілометрів – і з першої спроби виконала нормативи для участі і в чемпіонаті Європи, і в чемпіонаті світу 2022 року, вона перетнула фінішну лінію четвертою (2:53:33 год).

Сергій СВІТЛИЧНИЙ  першим серед чоловіків подолав дистанцію 20 км – 1:25:56 год.

Єгор ШЕЛЕСТ був найшвидшим на дистанції 35 км серед молоді (чоловіки) – 3:00:18 год.

На дистанції 10 км серед юніорів вкотре поза конкуренцією був Микола РУЩАК (44:37 хв).

На цій дистанції серед юнаків премогу виборов Едурд КРАВЧЕНКО (47:18 хв).

Ознайомитися з усіма результатами змагань можна ТУТ.

Підсумки Чемпіонату Сумської області серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів з кросу !

15 жовтня в урочищі Баси (м. Суми) відбувся Чемпіонат Сумської області серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів з кросу !

Більше 180 учасників з усієї області взяли участь у змаганнях.

ПІДСУМКОВІ ПРОТОКОЛИ