ФЛАСО лого

Entries for Лютий 10th, 2017

Чепміонати України з легкої атлетики у приміщенні (13-19 лютого, м.Суми)

Онлайн-трансляція РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ РЕЗУЛЬТАТИ наживо Офіціна сторінка змагань (ФЛАУ) РЕГЛАМЕНТ РЕГЛАМЕНТ (багатоборство) ІНФОРМАЦІЯ для представників команд та учасників змагань      

Запрошуємо на Всеукраїнські юнацькі змагання на призи ЗМСУ Ю.Білонога

24 – 26 лютого в м.Суми, в легкоатлетичному манежі СумДУ відбудуться традиційні Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні на призи ЗАСЛУЖЕНОГО МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ ЮРІЯ БІЛОНОГА серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодше.

Підсумки XIV Універсіади області з легкої атлетики

07-08 лютого в легкоатлетичному манежі СумДУ відбулись змагання з легкої атлетики за програмою XIV Універсіади області серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. В змаганнях взяли участь провідні атлети Сумщини, а також гості з інших областей, які в ці готуються у Сумах до чемпіонатів України у приміщенні.

Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2000 р.н. та молодших.

  30 січня – 1 лютого в Запоріжжі відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2000 р.н. та молодших. Понад 700 спортсменів взяли участь в цих змаганнях, серед яких було і 23 представники Сумщини. Їхніми здобутками стали 2 призових місця і 15 потраплянь до десятки кращих.