ФЛАСО лого

Entries for Вересень 21st, 2016

Увага! Змагання пам’яті В.І.Полякова переносяться на 22 жовтня!

Шановні колеги! Змагання з легкоатлетичного кросу та спортивної ходьби, присвячені пам’яті ЗТУ та СРСР В.І.Полякова переносяться на 22 жовтня і будуть проведені в  районі санаторію «Баси». Ці зміни у календарі змагань зумовлені насиченим на події у вересні і жовтні календарем ФЛАУ. Регламент змагань з’явиться на нашому сайті на наступному тижні. За додатковою інформацією звертайтеся до оргкомітету […]

«Деканейшн-2016»: українці треті (DécaNation 2016)

13 вересня в Марселі (Франція) на відомому стадіоні Велодром у дванадцяте Французькою федерацією легкої атлетики було організовано міжнародні командні легкоатлетичні змагання DecaNation. В програмі, як завжди, були представлені по 10 жіночих та чоловічих дисциплін і 1- змішана 4×400 м. Крім того, спортивні змагання інвалідів на візках.

Міжнародні легкоатлетичні змагання в Роверето (Італія) –  52nd Palio Citta del la Quercia

6 вересня на стадіоні Кверча в італійському місті Роверето відбулися змагання серії European Athletics Premium Meets. Ці змагання проводяться з 1965 року традиційно в кінці серпня – на початку вересня. На бігових доріжках Роверето було показано ряд високих результатів.