ФЛАСО лого

Entries for Серпень, 2016

Підсумки виступів легкоатлетів Сумщини на ХХХІ Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро

З 12 по 21 серпня в м.Ріо-де-Жанейро (Бразилія) відбулись легкоатлетичні змагання ХХХІ Олімпійських ігор. Було розіграно 47 комплектів нагород. В змаганнях взяли участь близько 2000 найсильніших атлетів світу з 200 країн. В числі 65 українських легкоатлетів троє представляли Сумщину (Віталій Бутрим, Інна Кашина та Оксана Шкурат, а ще двоє є уродженцями та вихованцями нашої області (І.Новожилова […]

Федерація легкої атлетики Сумської області передає вітання нашим олімпійцям у Ріо!

Цими вихідними на центральній вулиці міста Суми (пл. Незалежності, 3) було розміщено вітальний банер із зображеннями легенд легкої атлетики Сумщини, а також сучасних наших легкоатлетів-олімпійців.

Сумські легкоатлети на ХХХІ літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Шановні друзі! 05 серпня 2016 року в м.Ріо-де-Жанейро (Бразилія) стартуватимуть ХХХІ Олімпійські ігри – найвідповідальніші й наймасштабніші змагання чотириріччя у спортивному світі. В змаганнях братимуть участь найсильніші атлети світу, більшість з яких останні 4 роки цілеспрямовано готувалася саме до цього головного старту.

Нова Пошта запрошує взяти участь в напівмарафоні у Сумах!

Шановні любителі бігу та здорового способу життя і активного відпочину! 28 серпня 2016 року в місті Суми вперше буде проведено масштабний біговий захід Суми Нова Пошта напівмарафон!