ФЛАСО лого

Entries for Липень, 2016

Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді

22-24 липня в м.Кропивницький (у минулому – Кіровоград) на стадіоні “Зірка” пройшов  Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді.

Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів (U20)

З 19 по 24 липня 2016 року на стадіоні імені Здзіслава Кшішковяка у Бидгощі (Польща) проходив16-й чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів.

І чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юнаків

Довгий час в легкоатлетичному календарі міжнародних турнірів серед спортсменів юнацького віку не існувало. Першим великим турніром для цієї вікової категорії став Європейський юнацький олімпійський фестиваль, який вперше відбувся в 1991 році в Брюсселі і з того часу проводиться раз на 2 роки.

Виконком ФЛАУ затвердив склад олімпійської збірної з легкої атлетики на Ріо 2016

13 липня Виконком федерації легкої атлетики України затвердив склад легкоатлетів для участі в ХХХІ Олімпійських іграх у Ріо.

Підсумки 23-го чемпіонату Європи з легкої атлетики

З 06 по 10 липня 2016 року в столиці Королівства Нідерланди Амстердамі на Олімпійському стадіоні проходив 23-й чемпіонат Європи з легкої атлетики.

Оксана Шкурат виконала олімпійський норматив!

Радісна новина надійшла з Мінську. 05 липня на змаганнях Республіканського легкоатлетичного турніру, які відбулись на стадіоні РЦОП, м.Мінськ (Білорусь), вихованка СДЮСШОР В.Голубничого і родини тренерів Сердюченків Оксана Шкурат виконала олімпійський норматив на 100 м з/б

ЧемпіонатУкраїни з легкої атлетики серед юніорів

В Кіровограді на стадіоні “Зірка”  з 01 по 03 липня пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

15-й чемпіонат Європи з гірського бігу (вгору-вниз)

15-й чемпіонат Європи з гірського бігу (вгору-вниз) 2 липня приймало італійське місто Арко. Перші змагання пройшли в 1994 році, офіційний статус чемпіонату Європи отримали в 2002 році. В змаганнях серед дорослих та юніорів (чоловіки, жінки) взяли участь 203 бігуни. Була серед них і єдина представниця Сумщини 20-річна Яна НАГОРНА

Чемпіонат України з легкої атлетики середмюнаків (1999 р.н. та молодші)

27-29 червня у Кіровограді відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1999 р.н. та молодші). Упродовж трьох днів 628 атлетів боролися за путівки на юнацький чемпіонат Європи, який з 14-по 17липня пройде в Тбілісі (Грузія).

В.С. Голубничого нагороджено орденом “За заслуги” І ступеня

Шановні друзі! 25 червня Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України. Вітаємо Володимира Степановича с черговою почесною нагородою, бажаємо міцного здоров’я та довголіття!