ФЛАСО лого

Entries for Червень, 2016

8-й етап Світового виклику в Мадриді

23 червня в Мадриді відбулись змагання 8-го етапу Світового виклику – 34th Meeting Madrid 2016.

13-й чемпіонат світу з гірського бігу на довгі дистанції (13 World Mountain Running Long Distance Championships)

18 червня в словенському місті Подбрдо відбувся чемпіонат світу з гірського бігу на довгі дистанції. На старт дистанції 42,2 км (+- 2800 м) вийшли 74 чоловіки та 50 жінок. В команді України, яка складалася із 4 чоловіків та 4 жінок був 19-річний Ігор ПАНЧЕНКО із Охтирки.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ – ВПЕРШЕ В ЛУЦЬКУ НА РЕКОНСТРУЙОВАНОМУ “АВАНГАРДІ”

16-19 червня в Луцьку вперше було проведено чемпіонат України, який був основним етапом відбору на чемпіонат Європи (Амстердам, Нідерланди, 6-10 липня) та  Олімпійські ігри (Ріо-де-Жанейро, Бразилія, 5-21 серпня).

Інна Кашина – переможець змагань у Вальядоліді (CtoClubes DH Mujeres – FinalPermanencia)

 11 червня Вальядолід (Іспанія) приймав легкоатлетичні змагання командного чемпіонату Іспанії серед жінок, до програми яких входила і спортивна ходьба. Жінки змагалися на дистанції 5000 метрів. Переможницею турніру у цій дисципліні стала сумчанка Інна КАШИНА (С, ОШВСМ Суми).

Міжнародні змагання в Ерзурумі 2nd Erzurum Sprint and Relay Cup

11-12 червня в турецькому Ерзурумі відбулись міжнародні змагання 2nd Erzurum Sprint and Relay Cup. Випускник СумДУ Сергій СМЕЛИК в змаганнях на 100-метрівці зайняв друге місце та виконав олімпійський норматив. Він подолав дистанцію 100 метрів за 10.10. Це лише на 0.03 сек. поступається національному рекорду Валерія Борзова, встановленому ще на Олімпіаді-1972 у Мюнхені. Володимир СУПРУН (С, […]

Чемпіонат України зі спортивної ходьби (20 км) серед дорослих та молоді на честь 80-річчя олімпійського чемпіона В.Голубничого

11 червня у Сумах  на проспекті Шевченка відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20км серед дорослих спортсменів та молоді, присвячений ювілею нашого уславленого земляка.

Підсумки чемпіонатуУкраїни з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших

10-11 червняна стадіоні “Зірка”у Кіровограді відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших.

ПІДСУМКИ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ

7-8 червня в Кіровограді на стадіоні «Зірка» відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Він є одним з етапів відбору на юніорський чемпіонат світу (19-24 липня, Бидгощ, Польща).

Міжнародні легкоатлетичні змагання 23-rd Josef Odložil Memorial

6 червня в Празі на стадіоні “На Юлісце” выдбулись міжнародні легкоатлетичні змагання 23-rd Josef Odložil Memorial.

Виступ сумчан на Всеукраїнських змаганнях

04 червня в Україні відбувся ряд Всеукраїнських змагань з окремих видів легкої атлетики. Так, у Луцьку змагались спеціалісти зі спринту, стрибків та витривалості, а у Києві – метальники.