ФЛАСО лого

Entries for Серпень, 2015

Наші на чемпіонаті світу у Пекіні

Шановні друзі! Сьогодні у Пекіні зершився чемпіонат світу з легкої атлетики, і можна вже підбити підсумки виступів  наших земляків на цьому форумі.

Запрошуємо на чемпіонат області з напівмарафону!

Шановні друзі! 13 вересня 2015 року в смт.Краснопілля відбудуться змагання відкритого чемпіонату Сумської області з напівмарафону  та ХVI традиційного легкоатлетичного пробігу пам’яті М.М. Литвиненка. Запрошуємо усіх любителів бігу на витривалість прийняти участь у цьому заході! Цього року ФЛАСО впреше активно долучається до організації й проведення даної легкоатлетичної події. Має бути цікаво!

Пішов з життя Шимко Володимир Ілліч

23 серпня 2015 року після тривалої і важкої хвороби на 60-му році життя від нас пішов тренер-викладач Охтирської ДЮСШ з легкої атлетики Шимко Володимиир Ілліч.

Завтра стартує чемпіонат світу з легкої атлетики!

Шановні друзі! Вже завтра вночі (22 серпня) у Пекіні розпочнеться чемпіонат світу з легкої атлетики – головна подія легкоатлетичного сезону 2015 року.

Підсумки чемпіонату України 2015 для Сумської області (30.07-01.08 м.Кіровоград)

Шановні Друзі! 1 серпня у Кіровограді завершився чемпіонат України з легкої атлетики. Змагання видалися дуже яскравими та насиченими високими результатами в окремих видах. Приємно відзначити, що на провідних ролях в багатьох спринтерських дисциплінах домінували атлети Сумської області.