ФЛАСО лого

Entries for Липень, 2015

Віталій Бутрим – новий рекордсмен України з бігу на 400м!!!

Шановні друзі! Нам дуже приємно повідомити, що сьогодні в світі легкої атлетики Сумщини та України в цілому відбулася визначна подія! На змаганнях у м.Алмати (Казахстан) наш провідний спеціаліст з довгого спринту Віталій Бутрим встановив НОВИЙ РЕКОРД УКРАЇНИ з бігу 400м. Віднині цей показник буде дорівнювати 45.01.

Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) – фінал, 21 липня 2015р., м.Київ

Щойно у Києві завершився Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) – фінал. Змагання проходили в один день на чудовій арені НСК «Олімпійський». Команда нашої області була представлена не дуже чисельним складом, хоча цього разу ми “взяли своє” якістю учасників.

Підсумки виступу наших атлетів на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед молоді (Таллінн, Естонія 09-12 липня 2015 року)

Вчора завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді, який проходив у столиці Естонії, місті Таллінн. Протягом чотирьох днів за прохолодної північної погоди, що іноді супроводжувалась дощем та змінним і непередбачуваним вітром, атлети боролися за нагороди. До складу збірної команди нашої країни на ці змагання Сумська область відрядила трьох представників: Володимира Супруна, Анну Красуцьку та […]

Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед дорослих та ветеранів

10-11 липня у місті Суми на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка відбувся чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед дорослих та ветеранів. В змаганнях прийняли участь близько 140 спортсменів з міст та районів нашої області. Вже традиційно ці змагання проходять за відсутністю майже всіх наших провідних атлетів, адже вони в цей час (за звичай) […]

Інна Кашина на XXVIII Всесвітній Універсіаді

Сьогодні вночі (за Києвом) вихованка СДЮСШОР В.Голубничого та родини Кривохижів Інна Кашина взяла участь у змаганнях зі спортивної ходьби на 20 км на XXVIII Літній Всесвітній Унівесріаді, що проходить цими днями в м.Кванджу (Республіка Корея). За складних кліматичних умов і після тривалих перельотів більшості спортсменок не вдалось на цих змаганнях показати свої найкращиі результати. Теж саме […]

Сумчани на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед молоді (Таллінн, Естонія)

Вчора у Таллінні (Естонія) стартував чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді. Сумську область на цих змаганнях представляють троє спортсменів: Володимир Супрун, Анна Красуцька та Олексій Поздняков. В перший день змагань (09.07) одразу всі вони вступили у боротьбу.

Кубок України з метань – фінал. 03-04 липня 2015 року, м.Умань.

03-04 липня в м.Умань на Черкащині відбувся фінал Кубку України з метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

У Сумській області відтепер стало більше на одного Майстра спорту України з легкої атлетики

Вихованка КЗ ДЮСШ Сумського р-ну Вікторія Ференц 28 червня у Луцьку на змаганнях Кубку України з легкої атлетики (спортивна ходьба) – І етап вперше в житті виконала норматив Майстра спорту України, показавши результат 47:24.0 на дистанції 10 км. В підсумку це дозволило їй посісти  4-те місце в змаганнях серед жінок.