ФЛАСО лого

Entries for Червень, 2015

Чемпіонат області з легкої атлетики 2015

Шановні друзі та колеги по легкоатлетичному цеху! Повідомляємо, що змагання чемпіонату області з легкої атлетики та чемпіонату області серед ветеранів  відбудуться 10-11 липня 2015 року на стадіоні СДПУ ім. А.С. Макаренка, як і було заплановано раніше.

Сумщина посіла третє командне місце на чемпіонаті України з ходьби на 20км

Сьогодні (13 червня) у м.Олександрія, що на Кіровоградщині, відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20 км).

Командний чемпіонат України з легкої атлетики (08-10 червня 2015р, м.Кіровоград)

На цьому тижні у Кіровограді завершились змагання командного чемпіонату України з легкої атлетики. Протягом трьох днів (08-10 червня) під пекучим сонцем на бігових доріжках та в секторах тривали баталії атлетів, які боролися за право потрапляння до складу збірної команди України на командний чемпіонат Європи, який прийматимуть цього року Чебоксари (РФ) 20-21 червня. Було показано чимало […]

Чемпіонат України з гірського бігу

Вчора (31 травня) у смт.Славське, що на Львівщині, відбувся чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз). Команда нашої області буда представлена 5-ма атлетами. Приємно відзначити, що одразу четверо з них опинилися серед переможців і призерів цих змагань.

Молодіжний чемпіонат України з легкої атлетики. 13 медалей, рекорд області та нормативи ФЛАУ для ЧЄ U23

26-29 травня в Кіровограді відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Збірна команда Сумщини була представлена більшістю провідних молодих атлетів віком до 23 років (13 чоловік), адже ці змагання були одним з вирішальних етапів відбору до чемпіонату Європи серед молоді, який проходитиме 09-12 липня цього року в м. Таллінн (Естонія). Щоб потрапити до складу збірної […]