ФЛАСО лого

Entries for Травень, 2015

Сумський “десант” на командному чемпіонаті України серед юніорів (24-25 травня 2015р., м.Кіровоград)

24-25 травня в Кіровограді відбулись змагання командного чемпіонату України серед юніорів. Команда Сумщини були представлена лише чотирма атлетами, проте всі вони посіли високі місця в особистих видах.

Кубок України з метань ІІ етап

22-24 травня на тренувальній базі “Конча-Заспа”, що під Києвом відбулись змагання ІІ етапу Кубку України з метань (всі вікові групи).

Підсумки Кубку України (бігові та стрибкові види) І етап. Нові рекорди області від Анни Красуцької та Марії Миколенко!

На змаганнях Кубку України (бігові та стрибкові види) І етап, які відбулися 21-22 травня у Харкові, Анна Красуцька встановила новий рекорд Сумської області в потрійному стрибку серед жінок і виборола перемогу в цій дисципліні. Відтепер рекордний показник дорівнює 13м 70 см.

Студенти-легкоатлети Сумщини найсильніші в Україні!

Шановні друзі! На цьому тижні (12-13 травня) у Харкові відбулися змагання ХІІ Літньої Універсіади України з легкої атлетики, в яких прийняли участь 405 атлетів з 23 областей України та м.Київ. Для Сумщини результати змагань набули історичного значення, адже вперше в історії наші студенти-легкоатлети вибороли звання найсильнішої обласної команди в Україні!

Відкриті обласні змагання з легкоатлетичного кросу та спортивної ходьби пам’яті ЗТУ В.М. Синявіна

Шановні друзі! ДЮСШ “Колос” Сумського району та особисто родина Синявіних запрошують спортсменів й прихильників легкоатлетичного кросу та спортивної ходьби прийняти участь у змаганнях, присвячених пам’яті Заслуженого тренера України В.М. Синявіна.

Підсумкові протоколи змагань чемпіонату області серед учнів ДЮСШ (1998-1999, 2000-2001 р.н.)

Пропонуємо вашій увазі підсумкові протоколи змагань чемпіонату області серед учнів ДЮСШ 1998-1999, 2000-2001 р.н. та молодші, які відбулися в м.Суми на стадіоні СДПУ ім. А.С. Макаренка 22-23 квітня. Youth_22-23-04-2015

Наші в складі збірної на Європейський форум зі спортивної ходьби

Двох представниць м.Суми і СДЮСШОР В.Голубничого (Інну Кашину та Ксенію Бєлову – вихованок родини Кривохижів) 29 квітня було офіційно включено до складу збірної України на Кубок Європи зі спортивної ходьби! Бажаємо успіху й вдалого виступу нашим дівчатам! Повний склад офіційної делегації від України на ці змагання можна переглянути тут: http://uaf.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=10824:sklad-zbirnoi-ukrainy-na-kubok-yevropy-zi-sportyvnoi-khodby&catid=41:worldnews

Чемпіонат України серед учнів ДЮСШ та СДЮСШОР (28-29 квітня, м.Кіровоград)

Друзі! На минулому тижні 28-29 квітня у Кіровограді відбувся чемпіонат України серед учнів ДЮСШ та СДЮСШОР (юнаки 1998 р.н. та молодше). Команда Сумської області була представлена 13-ма юними легкоатлетами з 4-х спортивних закладів.