ФЛАСО лого

Entries for Березень, 2015

Легкоатлетичний крос пам’яті В.Куца (18.04.2015, с.Олексине)

Шановні друзі! 18 квітня  (у суботу) в селі Олексине Тростянецького району відбудуться змагання відкритого чемпіонату області  з легкоатлетичного  кросу  пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона В.Куца. До участі в змаганнях запрошуються всі бажаючі без вікових обмежень. Перша вікова категорія учасників – 2003 р.н. і молодше. Більше інформації дізнавайтесь у регламенті проведення цих змагань. Із радістю запрошуємо до участі спортсменів з інших […]

Перенесення пробігу пам’яті ЗТУ П.Сайка!!!

Шановні друзі, увага! У зв’язку з несприятливими погодними умовами обласні змагання з легкоатлетичного кросу, присвячені пам’яті ЗТУ Петра Михайловича Сайка (які планувалися на 04 квітня в районі озера Чеха) переносяться на невизначену дату.

Підсумки ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ 2015 (14-15 березня, Івано-Франківськ)

Шановні друзі! Щойно у Івано-Франкіську завершились змагання зимового чемпіонату України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з легкої атлетики (спортивна ходьба). Для команди Сумської області ці змагання набули історичного значення! 

Про легку атлетику в прямому ефірі Сумського обласного радіо

Запис ефіру:  Шановні друзі! Сьогодні, в середу, 4 березня 2015 р., о 18:30 на хвилях радіо “Слобода FM” в прямий ефір вийде передача “По суті”, в якій будуть обговорюватись стан, проблеми та перспективи легкої атлетики на теренах Сумської області, а саме:

До уваги наших провідних молодих атлетів та їх тренерів

Шановні друзі! Доводимо до вашого відома, що в цьому сезоні значно спрощена система відбору до складу національної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях.