ФЛАСО лого

Entries for Січень, 2015

ПІДСУМКИ КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ (27-28 січня 2015 р., м. Запоріжжя)

Шановні друзі! На цьому тижні у Запоріжжі відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики. Збірна команда Сумської області була представлена у складі лише 10 чоловік. Наші спортсмени показали на цих змаганнях пристойні результати, і завдяки цьому наша команда посіла у підсумку 11 місце серед 25 команд областей

Підсумки Відкритого чемпіонату Сумської області 2015 (16-17 січня). Фото. Відео. Підсумкові протоколи.

Друзі! Вчора завершився Відкритий чемпіонат Сумської області 2015. Змагання були дуже яскраві та інтригуючі. Пропонуємо вашій увазі підсумкові протоколи цих змагань, а також фото і відео.

Повторення кращого результату сезону у світі на змаганнях Відкритого чемпіонату Сумської області з легкої атлетки

Друзі! Сьогодні в легкоатлетичному манежі УАБС розпочався Відкритий чемпіонат Сумскьої області з легкої атлетики. І вже перший день змагань подарував кілька яскравих подій, як у самих видах змагальної програми, так і під час урочистих заходів.

Грошові призи для членів ФЛАСО за кращі результати на Відкритому чемпіонаті Сумської області

УВАГА! На змаганнях Відкритого чемпіонату Сумської області (16-17 січня) для членів Федерації легкої атлетики Сумської області будуть влаштовані грошові премії!

Продовження двобою у Сумах на “Зимовій універсіаді області”

Сьогодні, у другий день “Зимової універсіади області серед ВНЗ” у Сумах, серед інших результатів можна виділити біг на 200м серед чоловіків.

Феєричний забіг на 400м у Сумах вже на початку сезону!

Шановні друзі! Сьогодні, у перший день змагань “Зимової універсіади області серед ВНЗ” у Сумах, учасники забігу на 400м серед чоловіків подарували нам справжнє видовище!

Відео зі змагань “Кубок ректора УАБС”

  Завантажити оригінал відео у високій якості (67 Мб) можна за цим послиланням: Кубок ректора.avi  

Відеосюжет “Дитяча легка атлетика ІААФ”

Дорогі друзі, та особливо наші юні товарищі, що приймали учать у заході “Дитяча легка атлетика ІААФ”! Пропонуємо вам для перегляду та завантаження розширений відеосюжет про ті яскраві змагання. Відео можна переглянути за наступним посиланням: https://www.dropbox.com/s/18ydnwn7kycv838/%D0%94%D0%B8%D1%82%D1%8F%D1%87%D0%B0%20%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%BA%D0%B0%20%D0%B0%D1%82%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0.avi?dl=0 Також його можна знайти на нашій сторінці у соціальній мережі: Приємного перегляду! Лінк для тих, хто залишив по за увагою […]

ФЛАСО у соціальній мережі!

Дорогі друзі! Ми раді оголосити, що відтепер ФЛАСО має своє представництво у популярній соціальній мережі “Вконтакті”. Знайти там нас можна за цією адресою: http://vk.com/clubflaso Приєднуйтесь до нашої спільноти! Відстежуйте найбільш оперативні новини, приймайте участь у  спілкуванні та діліться актуальними матеріалами з колегами по “легкоатлетичному цеху”! Ласкаво просимо!

16-17.01 ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ У ПРИМІЩЕННІ

    Шановні друзі! 16-17 січня, відразу по закінченню новорічних свят, у легкоатлетичному манежі УАБС зберуться провідні легкоатлети України для того, щоб відкрити легкоатлетичний 2015 рік у нашому місті. В змаганнях прийматимуть участь найкращі атлети Сумщини, та наші гості з інших областей.