ФЛАСО лого

Entries for Грудень, 2014

Підсумки змагань “Кубок ректора УАБС”. Відео, фото та результати.

Шановні друзі! 24 грудня у легкоатлетичному манежі УАБС за ініціативи та підтримки кафедри фізичного виховання Української академії банківської справи НБУ відбулися змагання “Кубок ректора УАБС з естафетного бігу”.

Підсумки змагань зі спортивної ходьби на призи В. Голубничого. Фото та підсумкові протоколи змагань.

Шановні друзі! 24 грудня у легкоатлетичному манежі УАБС відбудулися традиційні змагання зі спортивної ходьби – “Фінал Кубка України. Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого”.

Підсумкові протоколи змагань серед учнів ДЮСШ пам’яті ЗТУ М.Т. Філенка

 Підсумкові протоколи змагань можна завантажити за наступним посиланням http://flaso.sumy.ua/wp-content/uploads/2014/12/filenko.rar

Список членів ФЛАСО

Шановні тренери, спортсмени та любителі легкої атлетики, Вашій увазі пропонуємо список складу членів ФЛАСО, які надали всі необхідні дані для оформлення членських білетів федерації. Тим, хто не знайшов себе у списку, або бажає оформити членський білет ФЛАСО прохання звертатися до генерального секретаря федерації – Торяника Олександра Валерійовича за телефоном 0660163477.

Європейська конференція з швидкісних видів “European Speed Conference 2014”

8-9 листопада у передмісті Бірмінгему (Англія) проходила Європейська конференція з швидкісних видів легкої атлетики. Провідні британські та іноземні фахівці ділились власним досвідом підготовки атлетів світового рівня у спринтерських та бар’єрних дисциплінах легкої атлетики. За підтримки ФЛАУ, нашу країну в якості слухача, представляв тренер СДЮСШОР В. Голубничого з л/а Олексій Сердюченко. За цим посиланням можна завантажити […]